НОВОСТИ ДНЯ: Астрофізики виявили у нашій галактиці незвичний об’єкт  Телескоп NASA показав сферичне скупчення у сузір’ї Тукан  Археологи виявили стародавній череп зі слідами хірургічної операції: йому більше 2000 років  Вперше за 20 років. Український корабель відправляється в експедицію в Антарктиду  Китайський супутник відбуксував інший апарат на «поховальну орбіту»  Снегопады накроют всю Украину: какая будет погода на выходные  Українські миротворці з вертольота знищили базу бойовиків у Конговсе новости дня
Бизнес
Экономика
08.12.2021 543

Зеленський схвалив виділення додаткових 19 млрд на дороги

Президент Володимир Зеленський підписав закон про держбюджет-2021, який передбачає збільшення доходів та видатків бюджету майже на 50 млрд грн.

Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради у середу, 8 грудня.

Напередодні закон підписав голова парламенту, а сьогодні - президент.

До першого читання у законопроекті йшлося про збільшення доходів держбюджету на 2,5 млрд грн. Тоді пропонувалося направити мільярд гривень Укравтодору на програму "розвитку мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення". Ще один мільярд - на субвенції місцевим бюджетам "на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об'єктів соціально-культурної сфери". Ще 500 млн грн планували виділити на формування статутного капіталу національного авіаперевізника. Законопроект у першому читанні Рада схвалила 18 листопада.

До другого читання доходи та витрати збільшили вже на 48,65 млрд грн (зокрема, з них 3,2 млрд грн - податок на прибуток, 31,7 млрд грн - рентна плата за користування надрами для видобутку природного газу, з вітчизняного ПДВ - на 10,3 млрд грн та за імпортним ПДВ - на 1,9 млрд грн).

Із загальної суми майже 50 млрд грн 19,25 млрд грн підуть Укравтодору за бюджетною програмою "Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення". 26,9 млрд грн із загальної суми було направлено на субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості за різницею в тарифах. На підтримку сільгоспвиробників - 165 млн грн. 1,56 млрд грн виділили Міноборони на оплату праці. 512,2 млн грн передбачено на додаткову дотацію місцевим бюджетам на проведення розрахунків протягом опалювального періоду за комунальні послуги та енергоносії для бюджетних установ. 354,39 млн грн виділили на субвенцію місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури.

Водночас 595 млн грн додатково направили на виплату зарплат співробітникам МВС. 100 млн грн - на субвенцію на придбання комунальної техніки.

Оценка материала:

5.00 / 1
Зеленський схвалив виділення додаткових 19 млрд на дороги 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
08.12.2021 543
Еще материалы раздела «Экономика»