НОВОСТИ ДНЯ: Hubble показав кулясте скупчення у сузір'ї Стрільця  Охоплені панікою: як чиновники диктатора Путіна таємно намагаються покласти край війні  Акциз на пальне щомісяця приноситиме бюджету до ₴3 мільярдів - міністр інфраструктури  Контрабанда та паралельний імпорт не врятували: топ-15 товарів, які закінчуються у Росії  Українець став дияконом у Вселенському Патріархаті  В українських освітніх закладах з'являться "класи безпеки": що це таке  Скільки та як зберігати гречку, рис, манку і інші крупивсе новости дня
Політика
Україна
09.12.2021 1311

У Міноборони розпочалася «демілітаризація» посад — Резніков

У Міноборони вже розпочалася поступова «демілітаризація» посад. Військові посади збережуться лише там, де вони дійсно необхідні, де потрібні військові компетенції.

Про це міністр оборони України Олексій Резніков заявив в інтерв’ю АрміяInform, передає Укрінформ.

За його словами, Міністерство має перетворитися на ефективний цивільний орган виконавчої влади, який формує політики, здійснює військово-політичне й адміністративне управління Збройними Силами, організовує забезпечення їх усім необхідним. А також здійснює цивільний демократичний контроль.

«У моделі, яку ми створюємо в Україні у процесі євроатлантичної інтеграції, ефективна робота можлива, якщо поєднуються цивільні та військові компетенції. Немає жодного сенсу в паралельному існуванні двох управлінських структур, які складаються з військових, умовно, з генералів», — зазначив Олексій Резніков.

Він додав, що в такому випадку ці структури будуть приречені на дублювання функцій і з’ясування, хто з генералів головніший.

«Тому в Міноборони вже розпочалася поступова „демілітаризація“ посад. Військові посади збережуться лише там, де вони дійсно необхідні, де потрібні військові компетенції. Системне рішення — ухвалення закону, який завершить розподіл повноважень і встановить чітку вертикаль управління. Проєкт уже готовий і невдовзі буде запропонований на розгляд парламенту», — додав міністр.

Як повідомляв Укрінформ, міністр оборони Олексій Резніков також заявив, що планує створити в Міноборони України аналог Агентства НАТО з питань підтримки та закупівель. За його словами, агентство складатиметься з двох частин. Перша займатиметься озброєннями і військовою технікою, друга - іншим забезпеченням і логістикою.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Міноборони розпочалася «демілітаризація» посад — Резніков 5.00 5 1
Політика / Україна
09.12.2021 1311
Еще материалы раздела «Україна»