НОВОСТИ ДНЯ: США шукають джерела газу для Європи на випадок вторгнення Росії в Україну, - FT  Большая комета пролетит мимо Земли в июле 2022 года  General Motors інвестує $6,5 мільярда у заводи з виробництва електрокарів та батарей - ЗМІ  Ученые нашли кирпичики жизни  Впервые кальмара обнаружили на рекордной глубине в шесть километров  Появился детальный прогноз погоды на март, апрель и май в Украине  Нові штами COVID-19 можуть бути ще більш заразними, - ВООЗвсе новости дня
Политика
Украина
09.12.2021 268

Кулеба застеріг Росію від нападу: "Буде багато мертвих російських солдат"

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що у випадку повномасштабного вторгнення в Україну Росія зазнає великих втрат.

"Про це він сказав в коментарі телеканалу Sky News під час візиту до Великобританії.

"Ми разом із партнерами повинні зробити ціну [вторгнення] непосильною для Путі. [США та інші союзники] можуть завдати економічного удару, ми ж воюватимемо на місцях. Мені прикро це говорити, але буде багато мертвих російських солдат, і ми сподіваємося, що президент Путін не хоче, щоб це сталося", - сказав Кулеба.

Міністр сподівається, що до бойових дій справа не дійде, і за допомогою політичних сигналів, санкцій та більш тісної військової співпраці Росію вдасться стримати від агресії.

Кулеба додав, що не очікує на те, що НАТО воюватиме проти Росії разом зі Збройними силами України, але сподівається на підтримку альянсу.

"Ми просимо допомогти нам уникнути війни або, якщо ми залишимося без альтернативи через готовність Росії її розпочати, допоможіть зміцнити нашу армію", - сказав міністр.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кулеба застеріг Росію від нападу: "Буде багато мертвих російських солдат" 5.00 5 1
Политика / Украина
09.12.2021 268
Еще материалы раздела «Украина»