НОВОСТИ ДНЯ: МАГАТЕ закликає Росію негайно повернути Запорізьку АЕС під повний контроль України  Країна НАТО незабаром може отримати проросійського лідера, який проти допомоги Україні – CNN  Новий "золотий вересень": Путін вирішив відсвяткувати окупацію українських територій  Баклажани, запечені з м'ясом сиром та помідорами: страва, яка підійде і для святкового столу  Україна поступово бере Крим під вогневий контроль — Подоляк  "Будуть або тікати, або гинути": генерал спрогнозував, як ЗСУ звільнятимуть Токмак  Баклажани, запечені з помідорами та сиромвсе новости дня
Бізнес
Нерухомість
11.12.2021 491

Девелопери змушені будувати за власні кошти: це робить їх незалежними від зниження продажів

По ситуації на кінець 2021 року попит і пропозиція квартир у об’єктах на стадії будівництва достатньо збалансовані. В той же час, понад 70% потенційних покупців зацікавлені в придбанні квартир у нових якісних об’єктах категорій комфорт та комфорт+.

Про це повідомляє РБК-Україна Realty з посиланням на інформацію від Михайла Підвисоцького, керуючого партнера девелоперської компанії Concept Group.

Власні кошти – страхування від ризиків

Починаючи з 2020 року, девелопери все частіше інвестують власні кошти в процес будівництва, знижуючи залежність зведення ЖК від рівня продажів. Так, станом на початок грудня в Києві понад 25% об'єктів будується за рахунок прямих інвестицій забудовника. За даними експерта, розмір необхідної суми для будівництва проєкту протягом щонайменше одного року становить від 40% до 60% від собівартості проєкту.

"Акумулювання власних коштів дає змогу забудовнику не зупиняти будівництво на своїх проєктах та не залежати від тимчасового зниження продажів, як, наприклад, під час нової хвилі пандемії. Натомість, такий крок стає додатковим свідченням надійності девелопера та суттєво збільшує довіру до нього потенційних покупців житла", – підсумував експерт.

Що цікавить покупців

За словами Підвисоцького, сучасні житлові комплекси будуються із більш дорогих матеріалів з використанням енергоощадних технологій. В таких об'єктах забудовник створює самодостатню інфраструктуру із зонами відпочинку та для заняття спортом, а їхня територія обладнана системами захисту.

Важливим для покупця є також вдале розташування ЖК: наявність поблизу зон рекреації, зручне транспортне сполучення. Крім того, на його вибір впливає інвестиційний потенціал ЖК, що зводиться. Здорожчання квартир в якісних об’єктах за весь цикл будівництва може скласти в середньому 40-50%, що дає можливість покупцеві не лише зберегти, а й примножити вкладені кошти.

Оценка материала:

5.00 / 1
Девелопери змушені будувати за власні кошти: це робить їх незалежними від зниження продажів 5.00 5 1
Бізнес / Нерухомість
11.12.2021 491
Еще материалы раздела «Нерухомість»