НОВОСТИ ДНЯ: Жителі Росії однаково ненавидять Україну, США та ЄС і хочуть відносин з Китаєм та Іраном  Рецепт борщу з карасями: пісна страва, яку любив Тарас Шевченко  Як зробити бринзу в домашніх умовах без закваски та ферментів  Дощі з грозами та град: синоптики розповіли, якою буде погода у вихідні  Абсолютна більшість українців проти будь-яких територіальних поступок Росії  Як приготувати оладки на кефірі: дуже просто та смачно  Погода в Україні буде не дуже приємною: прогноз синоптиків на найближчі днівсе новости дня
Політика
Україна
11.12.2021 1132

Українці вважають ворожими лише дві країни

Українці вважають ворожими лише дві країни - Росію та Білорусь. Ставлення до останньої суттєво погіршилося лише останнім часом.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

Більшість опитаних (72%) вважають Росію ворожою країною, тільки 12% - союзною. За останні рік кількість респондентів, які вважають Білорусь ворожою країною щодо України, зросла більш ніж вдвічі (з 22 до 48%).

Найбільшими союзниками України опитані вважають Канаду (61%), Литву (59%), Польщу (67%) та Великобританію (56%), а також США (61%) та Туреччину (52%). Дещо менше вважають союзниками Францію (51%), Німеччину (51%) та Китай (22%), останню вважають швидше нейтральною країною.

За останній рік відчутно в кращий бік змінилося ставлення до Туреччини та Великобританії і погіршилося щодо Білорусі.

Опитування проведене соціологічною групою "Рейтинг" 6-8 листопада 2021 року серед 2500 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%.

Нагадаємо, Володимир Путін та Олександр Лукашенко очолили антирейтинг симпатій українців. У вересні 2021 року українці негативно ставилися лише до очільників Білорусі та Росії. Антирейтинг очолює Путін, до якого негативно ставляться 81% опитаних, позитивно - лише 15%.

Оценка материала:

5.00 / 1
Українці вважають ворожими лише дві країни 5.00 5 1
Політика / Україна
11.12.2021 1132
Еще материалы раздела «Україна»