НОВОСТИ ДНЯ: Мобілізація і бронь. Хто може отримати відстрочку від призову  В Україні різко зміниться погода: синоптики оновили прогноз і зробили попередження  Укрпошта випускає у продаж марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!»  російські загарбники вирішили змінити назву Київської Русі у підручниках для дітей  23 травня в Україні без істотних опадів, вдень до +19°  У білорусі ховають найманців російських ПВК, які воювали проти України – розвідка  росіяни не можуть відновити аеродром у Тирасполі – пропили техніку та апаратурувсе новости дня
Политика
Украина
11.12.2021 966

Українці вважають ворожими лише дві країни

Українці вважають ворожими лише дві країни - Росію та Білорусь. Ставлення до останньої суттєво погіршилося лише останнім часом.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

Більшість опитаних (72%) вважають Росію ворожою країною, тільки 12% - союзною. За останні рік кількість респондентів, які вважають Білорусь ворожою країною щодо України, зросла більш ніж вдвічі (з 22 до 48%).

Найбільшими союзниками України опитані вважають Канаду (61%), Литву (59%), Польщу (67%) та Великобританію (56%), а також США (61%) та Туреччину (52%). Дещо менше вважають союзниками Францію (51%), Німеччину (51%) та Китай (22%), останню вважають швидше нейтральною країною.

За останній рік відчутно в кращий бік змінилося ставлення до Туреччини та Великобританії і погіршилося щодо Білорусі.

Опитування проведене соціологічною групою "Рейтинг" 6-8 листопада 2021 року серед 2500 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%.

Нагадаємо, Володимир Путін та Олександр Лукашенко очолили антирейтинг симпатій українців. У вересні 2021 року українці негативно ставилися лише до очільників Білорусі та Росії. Антирейтинг очолює Путін, до якого негативно ставляться 81% опитаних, позитивно - лише 15%.

Оценка материала:

5.00 / 1
Українці вважають ворожими лише дві країни 5.00 5 1
Политика / Украина
11.12.2021 966
Еще материалы раздела «Украина»