НОВОСТИ ДНЯ: Зупинити виробництво ракет у Росії можна лише одним способом – експерт  В Україні хочуть зробити паління "максимально некомфортним": що МОЗ готує для курців  Мобілізація в Україні: кого ще призвуть на війну через зниження граничного віку  Валерій Залужний в молодості і зараз: як змінився головнокомандувач ЗСУ  Жахаються синьо-жовтих кольорів. У Британії висміяли "драконівські закони" РФ  Спека під шум грози: прогноз погоди в Україні на 5 червня  Виїзд 17-річних юнаків за кордон України: в ДПСУ дали роз'ясненнявсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
21.12.2021 519

Янголи на захисті старовинних будівель у Дніпрі

Янголи постали на захист будинків у Дніпрі – влаштували виставу, щоби привернути увагу до старовинних будівель, які зносять заради торгівельних чи бізнес-центрів.

Зараз під загрозою дві споруди початку 20 століття. Невдовзі поряд із ними буде сучасний хмарочос – йшлося у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна». Наказу про знесення немає, однак мешканці бояться найгіршого. Написали петицію до міського голови та президента – просять надати будинкам статусу історичних пам’яток.

«Нічого не робиться для того, щоб системно це зберігати. Тобто, є якісь спроби, але, все ж таки, цього замало. Всі люди, мешканці нашого міста, якщо вони будуть небайдужими – вони можуть стати янголами охоронцями для цих будівель», – розповіла організаторка акції Вікторія Іванова.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Янголи на захисті старовинних будівель у Дніпрі 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
21.12.2021 519
Еще материалы раздела «Суспільство»