НОВОСТИ ДНЯ: ЗСУ завдали ворогу значних втрат на Бахмутському напрямку  Нові методички ФСБ РФ: чиновників вчать правильно хвалити Путіна та коментувати війну в Україні  Путін сам роззброює російську армію, але вони мають невичерпний запас боєприпасів – експерт  Пані посол Британії розповіла, чому після візиту Джонсона до Києва загальмувались перемовини з Росією  Температура до +37. В яких містах України липень буде найспекотнішим місяцем  Не можуть вести наступальні дії: австрійський військовий експерт оцінив стан російської армії на 4 місяць війни  Шойгу приїхав на тимчасово окуповані РФ території України – росЗМІвсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
21.12.2021 425

Янголи на захисті старовинних будівель у Дніпрі

Янголи постали на захист будинків у Дніпрі – влаштували виставу, щоби привернути увагу до старовинних будівель, які зносять заради торгівельних чи бізнес-центрів.

Зараз під загрозою дві споруди початку 20 століття. Невдовзі поряд із ними буде сучасний хмарочос – йшлося у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна». Наказу про знесення немає, однак мешканці бояться найгіршого. Написали петицію до міського голови та президента – просять надати будинкам статусу історичних пам’яток.

«Нічого не робиться для того, щоб системно це зберігати. Тобто, є якісь спроби, але, все ж таки, цього замало. Всі люди, мешканці нашого міста, якщо вони будуть небайдужими – вони можуть стати янголами охоронцями для цих будівель», – розповіла організаторка акції Вікторія Іванова.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Янголи на захисті старовинних будівель у Дніпрі 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
21.12.2021 425
Еще материалы раздела «Суспільство»