НОВИНИ ДНЯ: Китай кидає виклик долару? Сі Цзіньпін окреслив плани щодо міжнародного статусу юаня  Місячний гороскоп на 2–8 лютого: що рекомендується робити кожного дня тижня  Росія втричі збільшила виробництво "Іскандерів": аналітики з'ясували, хто їй допоміг  Гороскоп на картах Таро на 2–8 лютого 2026 року: грошовий шанс для Тельців і доленосне рішення для Скорпіонів  Скринінг здоров'я 40+: як оформити картку, щоб отримати 2000 гривень  Перед великими змінами: гороскоп на тиждень з 2 по 8 лютого для всіх знаків зодіаку розповість, кому час відпустити минуле  Україна відмовляється від вугільних ТЕС: як забезпечити стабільність енергопостачання — експертвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
24.12.2021 910

Україна продовжила на рік заборону низки російських товарів

Кабінет міністрів продовжив заборону ввезення в Україну певних товарів з території країни-агресора. Заборона російських товарів продовжена до 31 грудня 2022 року.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на засідання уряду 23 грудня, яке транслювалося на Youtube.

Серед товарів, які заборонені до ввезення в Україну, - м’ясо, риба, шоколад, кава, печиво, цукерки, лікарські засоби, одяг, добрива, вагони, трактори, папір та інше.

Як зазначається в пояснювальній записці, Росія заборонила низку товарів з України. Разом з тим, законом України визначено, що у разі якщо дискримінаційні та/або недружні дії щодо України застосовуються державою, визнаною Верховною радою державою-агресором та/або державою-окупантом, заходи у відповідь можуть застосовуватися за рішенням Кабінету міністрів.

"Зазначені дії з боку РФ (застосування торговельних санкцій та обмежувальних заходів у торгівлі), які серед іншого викликані протидією України агресії РФ стосовно нашої держави, створюють загрозу заподіяння шкоди інтересам національної економічної безпеки, економічним інтересам України і законним інтересам суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, та містять ознаки недружніх дій стосовно України у сфері торгівлі", - йдеться в документі.

Нагадаємо, за підсумками 9 місяців 2021 року Росія опустилася на четверте місце в рейтингу головних торгових партнерів України.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна продовжила на рік заборону низки російських товарів 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
24.12.2021 910
Еще материалы раздела «Суспільство»