НОВИНИ ДНЯ: "Нагадує те, що ми чули від Росії": у Норвегії розкритикували Стратегію нацбезпеки США  Що потрібно зробити до Нового року: 33 майже чарівних справ на грудень для гарного настрою  Зеленський зустрінеться зі Стармером і Мерцом: Макрон назвав дату та місце  Як Індія "поставила Путіна на коліна" та що буде далі - аналіз експерта  Чому зараз найгірший момент для ведення переговорів щодо миру в Україні: нардеп відповів  Гороскоп на 7 грудня для всіх знаків зодіаку: подарунки від Всесвіту та вирішення старих проблем  Які державні соціальні виплати передбачено 2026 рокувсі новини дня
28.12.2021 570

У Києві тепер офіційно можна передплатити паркування

У столиці офіційно запрацювала послуга передплаченого паркування. Першими власниками табличок стали ресторан Citronelle та БЦ "Софія".

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на посаду заступника голови КМДА Костянтина Усова.

Завдяки такій послузі водії можуть заздалегідь бронювати паркомісце, яке буде закріплене за авто. Ціна за послугу становить 8 599 гривень на місяць.

Ресторан Citronelle тепер має два такі місця для автомобілів, у БЦ "Софія" - 6 місць. Раніше там були самовільно встановлені конуси.

"Зараз місто їх зібрало і запропонувало бізнесу офіційний договір про бронювання машиномісць з використанням офіційного міського знаку та прозорої оплати", - йдеться у повідомленні.

Можна забронювати 40% паркувального майданчика. Інші 60% - завжди залишаються загальнодоступними.

Також Усов зазначив, що чесну співпрацю бізнесу з містом можна перевірити за QR-кодом. Там є договір контрагента з відповідальним комунальним підприємством "Київтранспарксервіс" та дані про те, хто підписався на машиномісце, скільки, на який період і скільки за це отримує міський бюджет.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Києві тепер офіційно можна передплатити паркування 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
28.12.2021 570
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»