НОВОСТИ ДНЯ: До 50 тисяч гривень. Які штрафи за нетверезе водіння в Україні у 2023 році  Україна офіційно попросила у Німеччини крилаті ракети Taurus  Воєнний стан на літо. Повний список правил та заборон  Скільки готові платити українцям у Європі  Американський генерал висловився про контрнаступ ЗСУ та провали окупантів  Пошкодження корабля РФ "Іван Хурс": пропагандистам примарився "британський і американський слід"  Як можуть покарати чоловіків, які не повертаються вчасно з-за кордону: поясненнявсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
31.12.2021 432

Київ набрався розуму: українська столиця піднялася у рейтингу найрозумніших міст світу

За рік українська столиця піднялась на 16 пунктів у світовому рейтингу Smart City Index й зайняла 82 місце, обігнавши Рим, Стамбул та Лісабон. Краща позитивна динаміка за рік лише у трьох міст — Ер-Ріяд (+23 пункти), Сарагоса (+33 пункти) та Сеул (+34 пункти).

Про це повідомляє РБК-Україна Realty з посиланням на допис керівника цифорової трансформації Києва Петра Оленича.

Дослідження Центру світової конкурентоспроможності IMD та Сінгапурського університету технології та дизайну враховує економічні й технологічні показники та опитування 15 тисяч місцевих жителів.

Лідерами загального рейтингу стали:

Сінгапур;

Цюріх;

Осло.

Що стосується Києва — серед онлайн-сервісів позитивно відзначені купівля квитків у громадський транспорт, сервіси паркування, е-документи.

Водночас затори на дорогах, забруднення повітря та доступне житло є питаннями, які турбують киян.

"Розуміємо, що місту є над чим працювати і цей рейтинг, скоріше, просто показник, що ми рухаємся в правильному напрямку", — заначив Оленич.

"Впевнений, що наступного року в списку буде Kyiv, а не Kiev", — додав він.

Оценка материала:

5.00 / 1
Київ набрався розуму: українська столиця піднялася у рейтингу найрозумніших міст світу 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
31.12.2021 432
Еще материалы раздела «Суспільство»