НОВИНИ ДНЯ: ЗСУ повністю знищили залізничний міст через Північнокримський канал  Чотири стратегічні удари по Росії: як Україна посилила тиск на Путіна  Ягода дорожчає, а зелень "падає". Як змінились ціни на овочі та фрукти в Україні  Один знак отримає шанс почати новий етап, інший — зіткнеться з подіями, які змусять змінити плани: рунічний прогноз на тиждень 22–28 червня 2026 року  Жовте листя на огірках: що робити, щоб врятувати врожай  Україну накриє спека: де буде до + 32° і дощі з грозами  Свято та звичаї 22 червня: що сьогодні зробити, щоб родина була щасливоювсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
08.01.2022 699

Україна утилізує 600 тисяч доз COVID-вакцин

Україна передасть на утилізацію майже 600 тисяч доз вакцин COVID, які з різних причин не придатні для використання.

Про це у суботу, 8 січня, повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані Міністерства охорони здоров'я.

Зазначається, що у 2021 році Україна безкоштовно отримала понад 3,6 млн доз вакцин проти COVID як гуманітарну допомогу з інших країн, а також понад 7,4 млн доз у рамках глобального механізму COVAX.

"Станом на 05 січня 561 729 доз вакцини AztraZeneca (із минулим терміном придатності), отриманої на безоплатній основі як гуманітарна допомога від інших держав, зібрані на регіональних складах і будуть передані спеціалізованій організації з її утилізації", - йдеться у відповіді на запит.

Крім того, у червні стало відомо про можливе порушення холодового ланцюга зберігання при транспортуванні понад 30 000 доз вакцини Pfizer, закупленої за кошти державного бюджету. За результатами службового розслідування цю партію визнали непридатною для використання.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна утилізує 600 тисяч доз COVID-вакцин 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
08.01.2022 699
Еще материалы раздела «Суспільство»