НОВИНИ ДНЯ: Нове опитування показало несподівану позицію США щодо війни  У Міноборони РФ "знайшли" цинічну причину нічної атаки на Україну  Путін ризикує серйозно зіпсувати відносини з Трампом, - The Independent  Усе пробачать? У МКС заявили, що буде з ордером на арешт Путіна в разі перемир'я  Команда Трампа між Маямі і Москвою. Головне про мирні переговори за тиждень  Без грошей ЄС економічний колапс України є питанням кількох місяців — The Telegraph  Найбільше падіння за п'ять років: інвестиції в економіку Росії обвалилисявсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
11.01.2022 587

Медики спрознозували, коли очікувати нову хвилю COVID

В Україні розпочинається нова, четверта хвиля коронавірусу. Високі показники заражень очікуються вже за два тижні.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на головного санітарного лікаря Херсонської області Юрія Ромаскевича.

"Поступове наростання захворюваності на COVID-19 почалося, тобто ми можемо говорити про початок 4-ої хвилі", - сказав Ромаскевич.

За його словами, наразі невисокі темпи приросту обумовлені насамперед незначною часткою серед інфікованих, пацієнтів, заражених штамом "Омікрон".

"У міру зростання його ("Омікрону" - ред.) частки в загальній структурі хворих зростатиме і інтенсивність епідемічного процесу. Високі показники захворюваності матимемо через 10-15 днів", - наголосив Ромаскевич.

Разом з тим він зазначив, що пікові показники COVID-захворюваності слід очікувати у лютому-березні цього року.

Оценка материала:

5.00 / 1
Медики спрознозували, коли очікувати нову хвилю COVID 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
11.01.2022 587
Еще материалы раздела «Суспільство»