НОВОСТИ ДНЯ: Прийде атмосферний фронт із Польщі. Синоптик дала прогноз на 30 вересня в Україні  Календар свят на жовтень 2023 року: скільки днів українці працюватимуть і відпочиватимуть  В Україні знизився рівень злочинності, але є і погана новина  Панує суцільний хаос: з'явилося нове фото знищеного штабу ЧФ Росії  Якою буде погода у жовтні: детальний прогноз від синоптика  Деякі абітурієнти можуть не складати НМТ-2024 для вступу: кого це стосується  Бензин та дизель за місяць подорожчали ще на 4-5%: скільки коштує паливо на АЗСвсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
11.01.2022 593

Черги на українсько-польському кордоні

Кілометрові черги на виїзді з України в Польщу - це наші заробітчани повертаються на роботу у країни Євросоюзу. Ажіотаж традиційний для цього періоду.

Найбільші скупчення машин зараз у Краківці Шегинях і Рава-Руській на Львівщині. Загалом півтисячі автівок у трьох пунктах перепуску – повідомили у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна». Пік прикордонники прогнозували на вихідні, бо у понеділок багато людей мали стати до праці. Щоб перетнути кордон на вихідних подорожні чекали по 6-7 годин.

«Кордони напевно не спроможні пропустити таку кількість машин. Але виходу нема, стояти треба», – скаржиться подоржній.

«За денну зміну, за 9 годин, було пропущено 450 легкових автомобілів. Це в середньому 50 автомобілів за годину. Таке накопичення прогнозоване», – зазначив Сергій Веретільник, керівник відділення інспекторів Прикордонної службу пункту пропуску «Краківець».

Оценка материала:

5.00 / 1
Черги на українсько-польському кордоні 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
11.01.2022 593
Еще материалы раздела «Суспільство»