НОВОСТИ ДНЯ: У Туреччині зсув ґрунту «відкрив» захоронення періоду Римської імперії  Україна отримає американські гелікоптери, що призначалися для Афганістану – ЗМІ  Науковці знайшли рештки найдавнішої гібридної тварини  З березня зміняться правила проїзду для столичних школярів  Багато снігу та люті морози до -21: якою буде погода в Україні до середини лютого  «Живий ланцюг», виставки: у Києві анонсували заходи до Дня Соборності  Наче бластери із «Зоряних війн»: українські полярники записали «спів» тюленіввсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
14.01.2022 215

Як заслужити повагу колег на новій роботі: поради психологині

В авторській рубриці «Жити легко з Адамовою» програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна», психологиня Олена Адамова відповідає на найрозповсюдженіші питання українців. Днями експертка поділилась слушними порадами, як швидко влитись у новий колектив і налагодити довірчі відносини з колегами.

«Якщо ви вважаєте себе людиною, яка заслуговує на повагу, так воно й буде в будь-якій компанії та на будь-якій роботі. Лише вирощуючи любов, повагу і прийняття себе до себе – отримаєте те ж саме від інших», – зазначила психологиня Олена Адамова в ефірі каналу «Україна».

За словами експертки, входячи у новий колектив, варто:

відверто відповісти на питання: «За що мене можна поважати?»;

презентувати ці найкращі риси колективу;

не забувати про «правило бумерангу» – ваше ставлення до інших принесе такі ж плоди у ставленні до вас;

не лестити оточуючим і не намагатись штучно сподобатись усім, краще бути щирим;

цікавитись іншими людьми;

намагатись не здружитись, а налагодити спілкування.

«Найголовніше в новому колективі – спілкування! Покажіть, яка ви людина. Якщо ж вважаєте, що маєте певні недоліки – працюйте над ними. Ставайте кращою версією себе і тоді вам не треба буде старатись – люди самі цікавитимуться вами, як особистістю», – радить Олена Адамова.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Як заслужити повагу колег на новій роботі: поради психологині 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
14.01.2022 215
Еще материалы раздела «Общество»