НОВОСТИ ДНЯ: Джонсон: якщо Путіна не зупинити – він знайде нові цілі  Міносвіти рекомендує навчання у дві зміни в разі нестачі місць у шкільних укриттях  У всьому винен невдалий суїцид: від Дмитра Медведєва йде дружина  Готується очолити трон: королева Єлизавета II передає справи принцу Чарльзу  АЗС України скорегували ціни на автогаз: за скільки ним тепер можна заправитися  "Військова операція завершена": над Зміїним замайорів прапор України  Соковиті чебуреки з кабачків: спробуєте раз і будете готувати постійновсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
14.01.2022 378

Як заслужити повагу колег на новій роботі: поради психологині

В авторській рубриці «Жити легко з Адамовою» програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна», психологиня Олена Адамова відповідає на найрозповсюдженіші питання українців. Днями експертка поділилась слушними порадами, як швидко влитись у новий колектив і налагодити довірчі відносини з колегами.

«Якщо ви вважаєте себе людиною, яка заслуговує на повагу, так воно й буде в будь-якій компанії та на будь-якій роботі. Лише вирощуючи любов, повагу і прийняття себе до себе – отримаєте те ж саме від інших», – зазначила психологиня Олена Адамова в ефірі каналу «Україна».

За словами експертки, входячи у новий колектив, варто:

відверто відповісти на питання: «За що мене можна поважати?»;

презентувати ці найкращі риси колективу;

не забувати про «правило бумерангу» – ваше ставлення до інших принесе такі ж плоди у ставленні до вас;

не лестити оточуючим і не намагатись штучно сподобатись усім, краще бути щирим;

цікавитись іншими людьми;

намагатись не здружитись, а налагодити спілкування.

«Найголовніше в новому колективі – спілкування! Покажіть, яка ви людина. Якщо ж вважаєте, що маєте певні недоліки – працюйте над ними. Ставайте кращою версією себе і тоді вам не треба буде старатись – люди самі цікавитимуться вами, як особистістю», – радить Олена Адамова.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Як заслужити повагу колег на новій роботі: поради психологині 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
14.01.2022 378
Еще материалы раздела «Суспільство»