НОВОСТИ ДНЯ: В Україні відзначається День зовнішньої розвідки  Большая комета пролетит мимо Земли в июле 2022 года  General Motors інвестує $6,5 мільярда у заводи з виробництва електрокарів та батарей - ЗМІ  Ученые нашли кирпичики жизни  Впервые кальмара обнаружили на рекордной глубине в шесть километров  Появился детальный прогноз погоды на март, апрель и май в Украине  Нові штами COVID-19 можуть бути ще більш заразними, - ВООЗвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Столица
15.01.2022 1363

На Троєщині збудують парк з фонтанами на воді, підсвіткою та оглядовими майданчиками

На Троєщині планують облаштувати один з найбільших паркових комплексів Києва.

Як передає Укрінформ, про це розповів голова Деснянської районної державної адміністрації Дмитро Ратніков у Фейсбуці.

"Моя мрія про новий сучасний парковий комплекс в Деснянському районі починає здійснюватися! Йдеться про план заходів, над яким ми працювали увесь минулий рік разом із КО "Київзеленбуд". Унаслідок маємо попередній ескізний проєкт. Це - парк уздовж вулиці Миколи Закревського, який після будівництва, разом із «Я Мій парк», стане одним з найбільших паркових комплексів столиці, її діамантом та місцем відпочинку всіх киян", - розповів він.

За словами Ратнікова, впізнаваною рисою комплексу стануть фонтани на воді з кольоровою підсвіткою та спеціальними оглядовими майданчиками.

Як повідомлялося, у Києві відкрили третю чергу парку на Троєщині.

За останні кілька років у столиці було оновлено близько 500 парків та скверів, а також відкрито 10 нових фонтанів та 7 капітально відремонтовано.

Оценка материала:

5.00 / 3
На Троєщині збудують парк з фонтанами на воді, підсвіткою та оглядовими майданчиками 5.00 5 3
Жизнь и Стиль / Столица
15.01.2022 1363
Еще материалы раздела «Столица»