НОВИНИ ДНЯ: Відлік пішов: США дали Ірану 48 годин на відповідь — Axios  В Україні змінять систему військових нагород: "Флеш" надав деталі  Диктатор-союзник Путіна готується до можливої загибелі і назвав наступника  Угорщина дала задню щодо електрики Україні: з’явилася нова причина  Росія бреше про неймовірні успіхи на фронті: в ISW розкрили, що відбувається насправді  Вихід на пенсію: для кого ПФУ встановив особливі правила  МВФ найближчими днями розгляне нову кредитну угоду для Українивсі новини дня
Політика
Україна
21.01.2022 858

Звернення депутатів Київради щодо справи Порошенка

Не допустити політичного переслідування. Депутати Київради звернулись до Верховної ради, президента та Офісу Генпрокурора щодо справи Петра Порошенка. Звернення під час сьогоднішньої сесії підтримали "Євросолідарність", "Голос", "Удар" та "Батьківщина".

Питання розглядали понад дві години. "Слуги народу" блокували трибуну. Врешті звернення таки ухвалили, – розповіли у новинах "Сьогодні" на каналі "Україна".

Столичні депутати наголошують: політичні переслідування розколюють країну та посилюють нестабільність.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Звернення депутатів Київради щодо справи Порошенка 5.00 5 1
Політика / Україна
21.01.2022 858
Еще материалы раздела «Україна»