НОВОСТИ ДНЯ: Ціни вже не "київські": де в Україні найбільше подешевшала оренда квартир  Смачна шинка зі свинячої рульки: готуємо просто, швидко і недорого  Буде спекотно: синоптики дали екстремальний прогноз на літо для Києва  У Бундестазі заявили про помилковість політики Меркель щодо Москви  Вакансії майбутнього. Список професій, попит на які зросте до 2030 року  Як приготувати ідеальний хек на сковороді. Важливе правило обсмажування  Біля Зміїного потонув катер росіян, вони намагаються його підняти, але їм не дозволяють – Арестовичвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
21.01.2022 801

Доктор Комаровський у програмі «Ранок з Україною» розповів, чим займаються його діти

До порад доктора Комаровського у програмі «Ранок з Україною» прислухаються мільйони глядачів каналу «Україна». Лікар-педіатр вищої категорії ділиться не лише досвідом та знаннями, а й розповів про свою сім'ю.

Нерідко діти йдуть стопами батьків і обирають таку ж спеціальність. Адже дружина Євгена Комаровського теж медик. Катерина Олександрівна – лікар-окуліст.

«Старший син Дмитро – досить успішний айтішник. А молодший син Андрій отримав юридичну та економічну освіту, працює разом зі мною, бере участь у наших інтернет-проєктах», – розповів про дітей Євген Комаровський у програмі «Ранок з Україною».

У Дмитра та Андрія вже свої сім'ї. Сини живуть окремо від батьків, але найкращий відпочинок для Євгена Комаровського – час, проведений із близькими.

У відомого лікаря-педіатра троє онуків, які чудово знають, що їхній дідусь – знаменитість. І коли їх іноді питають сторонні люди: «Це ваш дідусь Комаровський?», вони гордо кажуть, що «їхній».

«Чи авторитет я для онуків? Мені здається, що так, оскільки я є авторитетом для їхніх батьків, – сказав Євген Комаровський в інтерв'ю для каналу «Україна». – Тут можна побачити абсолютний зв'язок: те, що є авторитетним для батьків, завжди стає таким також для дітей».

Всі питання щодо здоров'я дітей та дорослих телеглядачі можуть поставити на сторінці програми «Ранок з Україною» @ranok_ua в Instagram.

Дивіться рубрику «Запитай у Комаровського» на каналі «Україна» у програмі «Ранок з Україною».

Оценка материала:

5.00 / 1
Доктор Комаровський у програмі «Ранок з Україною» розповів, чим займаються його діти 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
21.01.2022 801
Еще материалы раздела «Общество»