НОВОСТИ ДНЯ: Україна офіційно попросила у Німеччини крилаті ракети Taurus  Воєнний стан на літо. Повний список правил та заборон  Американський генерал висловився про контрнаступ ЗСУ та провали окупантів  Пошкодження корабля РФ "Іван Хурс": пропагандистам примарився "британський і американський слід"  Як можуть покарати чоловіків, які не повертаються вчасно з-за кордону: пояснення  В Україні спрощують військово-лікарські комісії: Зеленський підписав два законопроєкти  Скільки ударів по медзакладах України Росія завдала з початку війни: дані ВООЗвсе новости дня
Політика
Україна
23.01.2022 453

Росія вже ніколи не захопить Україну несподівано, як це було в 2014 році, - Кулеба

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна не планує ніяких наступів на Донбасі або російські території. Він додав, що у Росії не вийде несподівано захопити країну, як це вже було в минулому.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв'ю Кулеби "Радіо Свобода".

"Я офіційно вам підтверджую, що Україна не планує ніяких наступальних операцій. Ні на Донбасі, ні на території Росії, ні де б то не було. Ми віддані дипломатичному врегулюванню", - сказав міністр.

Кулеба додав, що Росія ніколи вже не захопить Україну несподівано в момент її найбільшої слабкості, як це було у 2014 році. За його словами, країна внутрішньо стала сильнішою і в цьому допомогли міжнародні партнери.

"Ми ніколи не дозволимо Росії зробити те, що вона робила з нами в минулому", - підкреслив глава МЗС.

Нагадаємо, напередодні Кулеба різко відреагував на заяви німецьких чиновників про відмову надання Україні зброї та неможливість повернення Криму до складу країни.

Оценка материала:

5.00 / 2
Росія вже ніколи не захопить Україну несподівано, як це було в 2014 році, - Кулеба 5.00 5 2
Політика / Україна
23.01.2022 453
Еще материалы раздела «Україна»