НОВОСТИ ДНЯ: "Батьківщина – не дупа президента": лідер ДДТ отримав протокол за слова проти війни  Земфіра випустила нову пісню-хоррор про Маріуполь: "кошмари сняться щоночі"  В Україні знову відчутно похолоднішає: синоптикиня розповіла, коли знизиться температура  Рецепти рубаних котлет: смачно, соковито і просто  "Буде ще сильніше мілітаризована": Фейгін заявив, що для України відкрито дорогу для повернення ядерного статусу  Оборона Маріуполя увійде у підручники - британський міністр  Погода влітку принесе чимало сюрпризів: від пекельної спеки до потужних шкваліввсе новости дня
Политика
Украина
25.01.2022 314

Уряд погодив подання на ратифікацію угоди з Британією про кредитування ВМС України

Кабінет Міністрів погодив подання на ратифікацію Верховною Радою Рамкової угоди між урядом України та урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії щодо офіційної кредитної підтримки розвитку спроможностей Військово-морських сил Збройних сил України.

Як передає Укрінформ, відповідне розпорядження оприлюднене на Урядовому порталі.

«Подати на ратифікацію Верховною Радою України Рамкову угоду між урядом України та урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії щодо офіційної кредитної підтримки розвитку спроможностей Військово-морських сил Збройних сил України, вчинену 12 листопада 2021 р. в м. Лондоні», - йдеться у документі.

Як повідомлялося, 22 січня Надзвичайний та Повноважний Посол України у Великій Британії Вадим Пристайко висловив сподівання на те, що Верховна Рада "оперативно" ратифікує українсько-британську рамкову угоду про кредитування на розвиток ВМС.

Він нагадав, щоугода про кредитування та підтримку військово-морського флоту України на 1,7 млрд фунтів стерлінгів була підписана у Лондоні у листопаді 2021 року. Вона передбачає фінансування в розмірі 1,7 млрд фунтів для закупівлі та обслуговування двох протимінних кораблів, спільного виробництва восьми ракетних кораблів та фрегата. Також планується поставка і модернізація озброєння для наявних суден та консультаційно-технічна підтримка будівництва військово-морської інфраструктури.

Оценка материала:

5.00 / 2
Уряд погодив подання на ратифікацію угоди з Британією про кредитування ВМС України 5.00 5 2
Политика / Украина
25.01.2022 314
Еще материалы раздела «Украина»