НОВОСТИ ДНЯ: Час "фюрера" закінчується: біограф Путіна дав свою оцінку його стану здоров'я  В Україну після "штормового" циклону Emmelinde прийдуть температурні гойдалки з грозами  В Україні спростили правила отримання водійських прав: що змінилося  У центрі Києва виставили розбиту техніку рашистів: відео і фото металобрухту "другої непереможної" армії  MIM-104 Patriot від США: що це за зенітний ракетний комплекс і чому все не так просто  Апетитний суп з фрикадельками: рецепти з м'ясом і з рибою  Ринок нерухомості: падіння цін буде приголомшливим, а відновлення очікується швидкевсе новости дня
Политика
Мир
25.01.2022 299

Німеччина не справляється з роллю лідера Європи – генерал США

Німеччина у нинішній ситуації не справляється з роллю лідера Європи.

Про це в ефірі програми Свобода слова на ICTV заявив генерал-лейтенант армії США, екскомандувач Сухопутних військ США в Європі Бен Ходжес, відповідаючи на запитання, чи не є проявом слабкості Заходу відмова Німеччини постачати Україні зброю в умовах нарощування Росією військ на її кордонах.

"Так, в цьому є проблема. Мені здається, що наша союзниця Німеччина досі не хоче робити деякі дуже важливі кроки, які мала б зробити країна, що є лідером у Європі. Мені здається, що Німеччина не справляється зі своєю роллю та ступенем довіри, які має мати країна, що претендує на роль лідера Європи", – сказав Ходжес.

На його думку, Німеччина може відновити довіру та лідерські позиції в Європі, якщо її влада "дотримуватиметься принципів і протистоятиме Кремлю, який хоче зруйнувати те, що десятиліттями будувалося в Європі".

Ходжес зазначив, що вже бачить зміну настроїв у Німеччині – багато людей у країні починають говорити, що необхідно збільшити зусилля щодо деескалації напруги, спричиненої діями Росії.

"Я знаю, що мій уряд зараз працює з партнерами, щоб надихнути їх грати активнішу роль, ніж вони роблять це зараз", – сказав генерал США.

Оценка материала:

5.00 / 1
Німеччина не справляється з роллю лідера Європи – генерал США 5.00 5 1
Политика / Мир
25.01.2022 299
Еще материалы раздела «Мир»