НОВИНИ ДНЯ: Усик після перемоги відреагував на протест Верховена щодо результату бою  ЗСУ вдарили по ключовому нафтовому терміналу РФ: що відомо  Дрони СБУ уразили важливу нафтоперекачувальну станцію РФ  Будівля МЗС України пошкоджена через атаку РФ на Київ  Україну розігріє до +28, але ненадовго: синоптик попередила про похолодання  Горіли "Шесхарис", "Грушова" і танкер РФ: Генштаб розкрив деталі атаки Новоросійська  "Чекати не будемо": у ЗСУ пояснили, як Україна відповість на ймовірну атаку з Білорусівсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
31.01.2022 663

МОЗ: Захворюваність на COVID зросла всемеро

За останні три тижні захворюваність на коронавірус в Україні зросла усемеро, кількість госпіталізацій - удвічі.

Про це у понеділок, 31 січня, розповів голова МОЗ Віктор Ляшко.

Він зазначив, що штам омікрон виявили вже у 20 областях. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Житомирській, Чернівецькій, Тернопільській областях та Києві.

За минулий тиждень кількість нових випадків COVID знову майже подвоїлася порівняно з позаминулою: 194 тисяч проти 110 тисяч.

"Такий значний приріст нових випадків захворювань пов'язаний із стрімким поширенням на території України варіанта омікрону коронавірусу SARS-CoV-2", - пояснив Ляшко.

За його словами, у найближчі два тижні МОЗ прогнозує зростання кількості випадків інфікування коронавірусом.

На даний момент в медустановах виділено 69,32 тис ліжкомісць, з яких 66,31 тисяч ліжок забезпечені киснем. За тиждень кількість ліжок збільшено на 4400 ліжок. Також збільшується кількість ліжок для дітей.

Оценка материала:

5.00 / 1
МОЗ: Захворюваність на COVID зросла всемеро 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
31.01.2022 663
Еще материалы раздела «Суспільство»