НОВОСТИ ДНЯ: Бензин та дизель знову подорожчають? Кабмін пропонує повернути акциз  Росія може втратити здатність захищатися від будь-яких контратак у Херсонській області, - ISW  Спека повертається: яку погоду очікувати в Україні 15 серпня  У Сухопутних військах пояснили, як далі буде відбуватися мобілізація в Україні  В Україні планують скасувати пільгового оподаткування на пальне  Тиждень в Україні розпочнеться зі спеки та короткочасних дощів  Локально та радикально: Фейгін розповів про плани, які вигадали у Москві для анексії окупованих територій Українивсе новости дня
Бізнес
Страхування
01.02.2022 303

НБУ затвердив план відновлення фінстабільності для страхової компанії

Національний банк України за результатами позапланової інспекційної перевірки застосував до ПАТ "Українська акціонерна страхова компанія Аска" захід впливу у вигляді затвердження плану відновлення фінансової стабільності.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НБУ.

Таке рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив на засіданні 28 січня 2022 року.

У жовтні минулого року Національний банк провів позапланову інспекційну перевірку ПрАТ "УАСК Аска". Результати перевірки свідчать про порушення страховиком вимог законодавства про фінансові послуги. Зокрема, ПрАТ "УАСК Аска" не має достатньо прийнятних активів для виконання страхових зобов’язань та необхідного обсягу активів для поглинання збитків, які можуть виникнути в подальшому.

Крім того, страхова компанія не дотримується протягом тривалого часу обов’язкових вимог до платоспроможності. Це створює ризик неповного та несвоєчасного виконання зобов’язань за договорами страхування.

Результатом виконання затвердженого плану відновлення фінансової стабільності має стати приведення у відповідність діяльності ПрАТ "УАСК Аска" до вимог законодавства, а саме обов’язкових вимог до платоспроможності, до 30 червня 2022 року.

Водночас обов’язковою умовою успішного виконання плану ПрАТ "УАСК Аска" є своєчасні та в повному обсязі виплати страхового відшкодування за договорами страхування. Затвердження плану відновлення фінансової стабільності не позбавляє фінансову установу від виконання своїх зобов’язань за договорами про надання фінансових послуг.

Рішення про застосування заходу впливу набирає чинності з 31 січня 2022 року.

Як повідомляв Укрінформ, з липня 2020 року Нацбанк став регулятором ринку небанківських фінансових послуг.

Оценка материала:

5.00 / 1
НБУ затвердив план відновлення фінстабільності для страхової компанії 5.00 5 1
Бізнес / Страхування
01.02.2022 303
Еще материалы раздела «Страхування»