НОВОСТИ ДНЯ: Джонсон про побоювання Генштабу Британії: війна не повинна вийти за межі України  Дуда повідомив, як світ повинен відповісти Путіну за обстріл ТЦ у Кременчуці  Макрон відреагував на ультиматуми РФ, які вона ставить Україні  Бюджетний рецепт рогаликів: миска солодощів всього за 120 грн  На ненависному Заході: у яких країнах живуть та навчаються діти російських чиновників  У Росії виникає все більше проблем на фронті, - голова Єврокомісії  Полетять голови? Зеленський розповів про інспекцію силовиків через війнувсе новости дня
Політика
Світ
02.02.2022 403

Протести у Казахстані не розслідуватимуть

Міжнародного розслідування січневих протестів у Казахстані не буде.

Президент Касим-Жомарт Токаєв відхилив пропозицію Європарламенту та численних правозахисних організацій. Вважає: для цього достатньо зусиль місцевого правосуддя. Резолюцію Європарламенту від 20 січня вважає рекомендаційною – з’ясували у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна». Навіть більше – переконаний: її ініціювали лобісти, які працюють на людей, що покинули Казахстан під час заворушень.

А ось наказ стріляти на ураження президент вважає цілком виправданим. За офіційними даними під час протестів у Казахстані загинули 225 людей, понад 4,5 тисячі – постраждали.

 

Оценка материала:

5.00 / 2
Протести у Казахстані не розслідуватимуть 5.00 5 2
Політика / Світ
02.02.2022 403
Еще материалы раздела «Світ»