НОВИНИ ДНЯ: Молодик 17 квітня: що принесе цей день кожному знаку Зодіаку - прогноз астролога  Не лише Трамп. Україна хоче бачити на переговорах з Путіним ще одного президента  Україну очікують два стрибки цін на продукти  Кремль вже не подужує: на війну не вистачає ані людей, ані грошей  Не зробите цього — втратите врожай: як вберегти помідори від фітофтори  Небезпечна магнітна буря з піковим індексом 7: коли очікувати найважчий день та як захиститись  Як змусити орхідею знову цвісти: експерт назвав один крок, який усе змінюєвсі новини дня
Бізнес
Економіка
10.02.2022 646

Агентство Fitch погіршило прогноз по рейтингу "Нафтогазу"

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings погіршило прогноз по рейтингу НАК "Нафтогаз України" з "позитивного" на "стабільний". При цьому агентство підтвердило рейтинг компанії на рівні "B".

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення агентство.

Перегляд прогнозу послідував за недавньою аналогічною зміною прогнозу по суверенному рейтингу України "позитивного"на " стабільний".

Fitch зрівнює рейтинг "Нафтогазу" рейтинги з суверенними рейтингами, що відображає міцні зв'язки компанії з державою і відображає волатильність в його діяльності після значного підвищення цін на газ, його здатність покривати потреби внутрішнього споживання і збирати дебіторську заборгованість в більш слабкій економіці і з урахуванням валютних ризиків.

Оценка материала:

5.00 / 1
Агентство Fitch погіршило прогноз по рейтингу "Нафтогазу" 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
10.02.2022 646
Еще материалы раздела «Економіка»