НОВИНИ ДНЯ: Як освіжити москітні сітки та не знімати їх з вікна  Гороскоп на 14 липня для всіх знаків зодіаку: Молодик у Раку покаже ваші справжні бажання  9 рослин, які не слід вирощувати поруч з огірками, щоб не втратити врожай  Гороскоп на 14 липня за картами Таро: Водоліям - вірити в себе, Дівам - позитивні зміни  10 несподіваних способів використання господарського мила 72%: про ці лайфгаки більшість давно забула  14 липня: яке сьогодні церковне свято, головні заборони дня та прикмета на удачу  Жовте листя на помідорах: експерти пояснили, що робитивсі новини дня
Бізнес
Економіка
11.02.2022 966

Київську об'їзну дорогу почне будувати компанія зі США

Держагентство автошляхів України завершило третій етап відбору підрядника з будівництва першої ділянки Київської об'їзної дороги. Переможцем стала американська компанія Bechtel Overseas Corporation з ціновою пропозицією 5,3 млрд грн.

Про це повідомляє прес-служба Укравтодору.

Ідеться про будівництво першої 18-кілометрової ділянки майбутньої дороги від траси М-07 Київ - Ковель - Ягодин до М-06 Київ - Чоп.

Зазначається, що це буде нова дорога І категорії з мостами, шляхопроводами, біопереходами для тварин та естакадою.

Нагадаємо, проект будівництва нової Київської об'їзної дороги планують реалізувати до 2025 року. Дорога протяжністю 180 км з'єднає траси М-07 Київ - Ковель, М-06 Київ - Чоп, М-05 Київ - Одеса, Н-01 Київ - Знам'янка, Н-08 Бориспіль - Маріуполь, М-03 Київ - Харків та М-01 Київ - Чернігів.

Оценка материала:

5.00 / 1
Київську об'їзну дорогу почне будувати компанія зі США 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
11.02.2022 966
Еще материалы раздела «Економіка»