НОВОСТИ ДНЯ: Жителі Росії однаково ненавидять Україну, США та ЄС і хочуть відносин з Китаєм та Іраном  Рецепт борщу з карасями: пісна страва, яку любив Тарас Шевченко  Як зробити бринзу в домашніх умовах без закваски та ферментів  Дощі з грозами та град: синоптики розповіли, якою буде погода у вихідні  Абсолютна більшість українців проти будь-яких територіальних поступок Росії  Як приготувати оладки на кефірі: дуже просто та смачно  Погода в Україні буде не дуже приємною: прогноз синоптиків на найближчі днівсе новости дня
Бізнес
Економіка
21.02.2022 653

Нафтогаз розпочинає арбітраж щодо активів у Криму

Арбітражний трибунал у Гаазі в понеділок, 21 лютого, розпочинає слухання щодо визначення розміру компенсації Нафтогазу за втрачені активи в Криму.

Як повідомив голова компанії Юрій Вітренко, НАК оцінює свої втрати від анексії півстрову у 10 млрд доларів.

"Нафтогаз у цьому суді вимагає компенсації завданих збитків у понад 10 млрд доларів, включаючи відсотки", - повідомив він.

Вітренко зазначив, що стратегічно важливі енергетичні інвестиції стали однією з основних мішеней РФ під час анексії Криму у 2014 році.

"Росія незаконно привласнила український Крим і вже 8 років користується тим, що належить українцям, у тому числі і національній компанії Нафтогаз. Йдеться про родовища, бурові установки, підземні сховища, кораблі, газотранспортну систему та багато інших об'єктів, які ми поки не можемо використовувати", - уточнив він.

За оцінками Вітренка, рішення арбітражу буде прийнято на початку наступного року, "оскільки це надзвичайно складний процес, що потребує нетривіальних аргументів як юридичних, так і економічних по кожному активу".

Оценка материала:

5.00 / 1
Нафтогаз розпочинає арбітраж щодо активів у Криму 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
21.02.2022 653
Еще материалы раздела «Економіка»