НОВОСТИ ДНЯ: МАГАТЕ закликає Росію негайно повернути Запорізьку АЕС під повний контроль України  Країна НАТО незабаром може отримати проросійського лідера, який проти допомоги Україні – CNN  Новий "золотий вересень": Путін вирішив відсвяткувати окупацію українських територій  Баклажани, запечені з м'ясом сиром та помідорами: страва, яка підійде і для святкового столу  Україна поступово бере Крим під вогневий контроль — Подоляк  "Будуть або тікати, або гинути": генерал спрогнозував, як ЗСУ звільнятимуть Токмак  Баклажани, запечені з помідорами та сиромвсе новости дня
Життя та Стиль
Афіша
23.02.2022 573

Ексклюзив «Зiркового шляху»: Олександр Пономарьов розповів про власний досвід лікування п’явками

Співак Олександр Пономарьов розповів журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» у будні, як вдався до гірудотерапії.

Олександр Пономарьов свого часу вдався до гірудотерапії – лікування п’явками.

«Давно, я був в Карпатах, мені сказали: «Хочеш, ми тобі п’явки поставимо?». Кажу: «Давай». Поставили, потім кров лилася з мене, як зі свині. На шию. Просто, кажуть – це корисно для здоров’я, п’явки розріджують кров. І вона не зупинялася годину-півтори. Ми прям серйозно були в кровищі», - розповів артист на телеканалі «Україна».

Щоб зупинити кровотечу, співакові довелося йти у найближчу аптеку.

«В аптеку зайшли, взяли бинт, приклали, потім кров зупинилося вже. Я думаю, що не треба цього повторювати. Якщо вже лікуватись, треба довіряти професіоналам», - пригадав на телеканалі «Україна» співак.

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Ексклюзив «Зiркового шляху»: Олександр Пономарьов розповів про власний досвід лікування п’явками 5.00 5 1
Життя та Стиль / Афіша
23.02.2022 573
Еще материалы раздела «Афіша»