НОВОСТИ ДНЯ: Генерал Годжес присоромив критиків контрнаступу ЗСУ  Юшка із сьомги: легка й вишукана страва  Новий церковний календар на жовтень 2023 року: коли святкуємо Покрову та інші важливі релігійні дати  Укргідрометцентр оприлюднив прогноз на жовтень: що буде з погодою  Коли в Україні будуть святкувати День захисників та захисниць 2023 року: нова дата, історія свята  Соус ткемалі із слив: класичний рецепт  В Україну мчать дощі та похолодання: синоптик розказала, де та коли погіршиться погодавсе новости дня
Життя та Стиль
Афіша
23.02.2022 456

Несподівані викриття та потужні трансформації: канал «Україна» презентує ювілейний сезон шоу «Місія: краса»

У понеділок, 28 лютого, о 10:20 на телеканалі «Україна» стартує ювілейний та найяскравіший сезон проєкту «Місія: краса». Градус напруги між героями програми зросте до максимуму, а перевтілення будуть настільки вражаючими, що учасники подекуди не впізнаватимуть себе в дзеркалі.

Уже 5 рік поспіль до проєкту «Місія краса» звертаються українці, невдоволені своєю зовнішністю та зовнішністю близьких їм людей – партнерів, батьків чи дітей. Проте за цими претензіями криється передусім глибокий конфлікт у взаєминах. І лише якщо пара справді усвідомлює проблему та готова до її вирішення – відбувається і внутрішнє, і зовнішнє перевтілення.

У п’ятому, ювілейному сезоні, передусім глядач побачить оновлену студію проєкту. Ведучі програми лишаються незмінними – Ірина Фролова та Ільяс Сахтара. Проте завдяки досвіду попередніх сезонів, Іра та Ільяс ще швидше знаходитимуть спільну мову із героями мейковер-шоу, отримуючи їхню цілковиту довіру. Також у програмі з’явиться абсолютно нова рубрика, у рамках якої учасники отримають можливість самі перевтілювати своїх партнерів. Мета такої рубрики – поглянути на те, як герої випусків взаємодіють між собою: чи тиснуть, чи проявляють агресію, чи враховують смаки та вподобання одне одного. Завдяки цим спостереженням стає простіше визначити і допомогти вирішити конфлікт, з яким пара прийшла на програму.

Конфлікти в 5 сезоні виявилися максимально гострі та близькі тисячам українців. Роздратування і несприйняття, невігластво й незрілість, нездатність брати на себе відповідальність, неповага до чужого вибору й найбільш розповсюджена проблема українських сімей та пар – домашнє насилля. До проєкту навіть звернулася пара, в якій від фізичного насилля потерпає чоловік. Також у деяких парах прослідковувалася неприємна тенденція батьківської безвідповідальності. Одразу кілька пар зізналися на мейковер-шоу, що їм довелося покинути рідних дітей, щоб налагодити своє особисте життя. Так, одна героїня віддала малолітню доньку на виховання 80-річній бабусі. І коли стара жінка занедужала, дівчинка була змушена її доглядати. Ще однією розповсюдженою темою конфліктів в українських родинах стало неприйняття іншого стилю життя членів родини. А конкретно – сексуальної орієнтації. Наприклад, в одному з таких випусків ведучим доведеться примирити релігійну жінку з братом, нетрадиційну сексуальну орієнтацію якого вона не сприймає.

Рівень зовнішньої занедбаності також вражає. Герої «Місія:краса» роками не відвідують перукарів та не оновлюють свій гардероб.

Всього в 5 сезоні вийде 32 прем’єрні епізоди шоу, і кожен зі своїм унікальним конфліктом та неймовірним внутрішнім і зовнішнім перевтіленням.

Дивиться 5 сезон мейковер-шоу «Місія: краса» з 28 лютого, з понеділка по четвер, о 10:20 на каналі «Україна».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Несподівані викриття та потужні трансформації: канал «Україна» презентує ювілейний сезон шоу «Місія: краса» 5.00 5 1
Життя та Стиль / Афіша
23.02.2022 456
Еще материалы раздела «Афіша»