НОВИНИ ДНЯ: Мерз розповів, без чого мир в Україні не буде бути тривалим та стійким  Путін водить Трампа за ніс, а Європа боїться відповісти – Der Spiegel  Україна отримала від США проєкт щодо гарантій безпеки, - Зеленський  Коли ставити ялинку 2026 року: що кажуть нумерологи, народні та релігійні традиції  Зеленський відповів, чому в Україні не підвищили зарплати військовим  "Дотиснути" Зеленського: WSJ дізнався, чого Трамп вимагав від європейських лідерів  Чому західні партнери бачать війну очима Кремля — Зеленський поясниввсі новини дня
Політика
Росія
07.03.2022 705

Росія готує обстріли своїх житлових кварталів, аби звинуватити Україну, - РНБО

Російська влада готується до провокацій з обстрілом мирних кварталів своїх міст поблизу кордону з Україною. Це планується для того, аби звинуватити ЗСУ.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані РНБО.

"В умовах фактичної поразки військового вторгнення в Україну російська влада готується до реалізації ймовірного сценарію, який передбачає обстріли житлових кварталів російських міст поблизу українського кордону та подальше звинувачення в цьому українських військових", - йдеться в повідомленні.

Як зазначають в РНБО, це, за задумом кремлівської верхівки, буде використано як підставу для оголошення в Росії загальної мобілізації.

"З урахуванням дій російської армії в Україні, провокації в російських містах супроводжуватимуться численними жертвами серед мирного населення з метою створення "красивої картинки", - розповіли у відомстві.

Там також звернули увагу, що подібні сценарії Росія неодноразово використовувала як привід до бойових дій в Афганістані, Чечні та Абхазії.

Тож в РНБО закликали довіряти лише перевіреній інформації.

Нагадаємо, раніше глава МЗС Дмитро Кулеба вже повідомляв, що російські окупанти можуть обстріляти власну територію для провокації та планують звинуватити у цьому Україну.

Оценка материала:

5.00 / 2
Росія готує обстріли своїх житлових кварталів, аби звинуватити Україну, - РНБО 5.00 5 2
Політика / Росія
07.03.2022 705
Еще материалы раздела «Росія»