НОВОСТИ ДНЯ: "Тривожно застигли в очікуванні подій": Арестович розповів, що відбувається на фронтах України  У Новій Каховці гримлять потужні вибухи  Міхалков, Алєгрова, Кіпєлов і не тільки: НАЗК пропонує до санаційного списку ще 362 прізвища  Астронавтка ESA показала світлини двох найбільших водоспадів на Землі  У Росії побідкались на свою армію та заявили, що до кінця літа у них може погіршитись ситуація  "Лише для вас чарівні краєвиди Мухосранська": Стефанчук відреагував на відмови країн ЄС видавати візи росіянам  Яблучний, Медовий та Горіховий Спас 2022: коли ці важливі християнські свята, які традиції існуютьвсе новости дня
Політика
Україна
01.04.2022 553

«Домой вернётесь грузом 200 либо 300»: росіянам не дозволяють їхати з війни

Російським загарбникам автоматично продовжують контракти, які закінчилися ще до початку бойових дій.

Як передає Укрінформ, про це Служба безпеки України повідомляє у Фейсбуці.

«Вы домой вернётесь либо грузом 200, либо грузом 300, либо от семи до двенадцати (прим: років в'язниці)», - цитує свого командира російський контрактник.

СБУ перехопила телефонну розмову російського загарбника з дружиною, у якій він скаржиться, що такого не було навіть у Чечні, і вони готові бунтувати, самовільно покидаючи службу: «Как приедем в Беларусь, просто тупо сам билет на поезд куплю, сам домой уеду».

Він зазначив, що на початку лютого встиг підписати рапорт на звільнення, але його все-таки відправили «на навчання», пообіцявши завершити їх до 20 числа.

Натомість вже кінець березня, а російський військовий в Україні, на війні, яку керівництво вперто називає «спецоперацією». Тож він звернувся до дружини за допомогою: «Позвони в комендатуру московскую, уточни: контракт продлевается в случае войны, а это не война, это спецоперация».

У СБУ порадили російським загарбникам, які шукають спосіб, як не воювати в Україні, здатися у полон.

Як повідомляв Укрінформ, Служба безпеки України перехопила телефонну розмову російського загарбника з матір'ю, яку він намагався визволити із захопленого українського міста.

Оценка материала:

5.00 / 2
«Домой вернётесь грузом 200 либо 300»: росіянам не дозволяють їхати з війни 5.00 5 2
Політика / Україна
01.04.2022 553
Еще материалы раздела «Україна»