НОВОСТИ ДНЯ: Українці змінили ставлення до 9 травня  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Чому у бабусі однаково смачніше: секрети та хитрощі приготування пасок  Виплати і статус. Що треба зробити українцям у Польщі до кінця квітня  Іспит на громадянство. Хто отримає відстрочку у два роки: пояснення нардепа  Вночі - до +9, вдень - до +21. Синоптики назвали регіон, де 24 березня задождить  Сі Цзіньпін використовував переговори з Путіним на свою користь: у Bloomberg написали, що так і не отримала РФвсе новости дня
Життя та Стиль
Дозвілля
01.04.2022 1259

«Головне, щоб вона дочекалася»: Юлія Галушка розповіла, що зробить одразу після перемоги

Війна розлучила мільйони сімей та змусила хвилюватися за життя одне одного. Ведуча новин «Сьогодні» на каналі «Україна» Юлія Галушка зізналась, про зустріч із ким мріє найбільше.

Galyshka_01.04.22

«Що я першим ділом зроблю після війни? Я хочу обійняти бабусю Ніну. Головне, щоб вона дочекалась. У вересні їй має виповнитись 90. Після травми стегна - вона сама не ходить. Вмовити переїхати - ми не змогли. Тепер навколо нашого району на Чернігівщині - рашисти. День і ніч чути артилерійські удари. Це десь, - каже бабуся, - з Ніжина», – розповіла Юлія Галушка.

Через постійний стрес тиск старенької постійної «стрибає». Задишка. Серце. Ноги. Таблетки принесла дочка сусідів, яка приїхала провідати батьків якраз перед вторгненням і залишилась.

Восени телеведуча з бабусею записали на відео її спогади про життя. Вона народилась у 1932-у, німецьку окупацію і авіабомби пам‘ятає дуже добре. Та, світова війна забрала її батька і вигнала на роботу у віці, коли ще треба було гратись ляльками. Тепер бабуся Ніна знову чує війну. Ліків може не вистачити.

«Сьогодні по телефону вона обіцяла дочекатися нас. Її голос слабшає, але все так же пахне варениками з полуницею, домашнім молоком, борщем з печі і дитинством. Я вже не можу стримувати сльози. Мені дуже треба у наш двір з нагідками і старою глибоченною криницею. Я буду розповідати бабусі про політику, а вона буде жартувати. Почуття гумору у мене, мабуть, від неї. Головне, щоб дочекалася», – поділилась переживаннями Юлія Галушка.

Оценка материала:

5.00 / 2
«Головне, щоб вона дочекалася»: Юлія Галушка розповіла, що зробить одразу після перемоги 5.00 5 2
Життя та Стиль / Дозвілля
01.04.2022 1259
Еще материалы раздела «Дозвілля»