НОВОСТИ ДНЯ: Путін робить все, щоб перевершити у фашизмі Муссоліні - The Washington Post   Земля віддаляється від Сонця: чи варто хвилюватися жителям планети  Заводи Росії зупиняються: авто за смерть сина вже не купити, а за щоденник треба заплатити майже на 300% більше  "ЗСУ готові гідно дати відсіч окупантам": військовий експерт розповів про тактику на Херсонщині  Рада може запровадити податок на купівлю валюти: в НБУ оцінили, як це вплине на інфляцію  "Щоб піти ва-банк": експерт пояснив, чому окупанти концентрують зусилля на Миколаївщині  В Україні знімуть майже все обмеження на фондовому ринку, введені з початку війнивсе новости дня
Бізнес
Страхування
10.04.2022 481

Японські страховики відмовилися страхувати компанії, що працюють в Росії

Японські страховики повністю призупинили укладення нових контрактів з компаніями, що працюють в Росії. Це сталося через контрзаходи Москви проти економічних санкцій після її вторгнення в Україну.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на агентство Kyodo.

Джерела агентства повідомили, що страховики, такі як Tokio Marine & Nichido Fire Insurance Co., також не будуть продовжувати існуючі контракти після закінчення терміну їх дії, що може призвести до того, що японські фірми залишаться незастрахованими або зіткнуться з більш високими преміями, уклавши нові угоди з місцевими страховиками.

Призупинення відбулося після того, як Росія оголосила Японію "недружньою" країною минулого місяця після економічних санкцій, введених Японією і західними країнами, зобов'язуючи на всі угоди з компаніями і приватними особами з цих країн отримувати схвалення уряду Росії.

Згідно з результатами опитування, опублікованими в березні компанією Tokyo Shoko Research Ltd., 200 японських компаній ведуть бізнес в Росії.

Оценка материала:

5.00 / 1
Японські страховики відмовилися страхувати компанії, що працюють в Росії 5.00 5 1
Бізнес / Страхування
10.04.2022 481
Еще материалы раздела «Страхування»