НОВИНИ ДНЯ: Другий врожай за рік: 7 овочів, які можна посадити наприкінці липня та в серпні  Зеленський погодив з Драпатим та Хмарою нові цілі для дипстрайків по РФ  Путін зробив нову цинічну заяву про війну в Україні  Від Москви відвертаються навіть партнери: три країни публічно виступили проти РФ  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 27 липня  У понеділок в Україні до +32°, подекуди пройдуть дощі та грози  Китайський гороскоп на останній тиждень липня: три знаки, які залишать труднощі позадувсі новини дня
Політика
Україна
15.04.2022 772

Іноземців дозволили приймати до української розвідки

Верховна Рада схвалила зміни до закону "Про розвідку", врегулювавши питання щодо прийняття осіб з іноземним громадянством до розвідки.

630_360_1638277056-325_15.04.22

Як повідомив у Телеграмі народний депутат України Ярослав Железняк, за це рішення проголосували 352 парламентарії, передає Укрінформ.

Парламент також схвалив зміни до статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації деяких категорій громадян».

Як повідомлялось, президент рф путін 24 лютого оголосив війну Україні і розпочав масштабне вторгнення. російські війська обстрілюють та знищують об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Оценка материала:

5.00 / 2
Іноземців дозволили приймати до української розвідки 5.00 5 2
Політика / Україна
15.04.2022 772
Еще материалы раздела «Україна»