НОВОСТИ ДНЯ: Путін робить все, щоб перевершити у фашизмі Муссоліні - The Washington Post   Земля віддаляється від Сонця: чи варто хвилюватися жителям планети  Заводи Росії зупиняються: авто за смерть сина вже не купити, а за щоденник треба заплатити майже на 300% більше  "ЗСУ готові гідно дати відсіч окупантам": військовий експерт розповів про тактику на Херсонщині  Рада може запровадити податок на купівлю валюти: в НБУ оцінили, як це вплине на інфляцію  "Щоб піти ва-банк": експерт пояснив, чому окупанти концентрують зусилля на Миколаївщині  В Україні знімуть майже все обмеження на фондовому ринку, введені з початку війнивсе новости дня
Бізнес
Страхування
23.04.2022 341

Нацбанк дозволив учасникам страхового ринку купувати іноземну валюту

Національний банк України дозволив страховим компаніям купувати іноземну валюту для здійснення низки страхових виплат за кордоном.

630_360_1459749104-2482_23.04.22

Про це повідомляє пресслужба НБУ, передає Укрінформ.

«Національний банк України розширив перелік виключень із заборони на транскордонні перекази для учасників страхового ринку. З 22 квітня учасникам страхового ринку дозволено купувати іноземну валюту з метою перерахування коштів у валюті», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що 22 квітня набрала чинності постанова правління НБУ «Про внесення змін до постанови правління Національного банку України від 24 лютого 2022 року № 18», згідно з якою, зокрема, іноземну валюту страховим компаніям дозволено купувати з метою перерахування коштів за певними видами страхування.

Це, зокрема, медичне страхування за кордоном (операції зі здійснення страхової виплати за договорами страхування осіб, що виїжджають за кордон, на рахунки асистуючих компаній- нерезидентів); "Зелена картка" (операції Моторного (транспортного) страхового бюро України з оплати страхових платежів за договорами перестрахування та страхових виплат постраждалим чи вимог до компенсації таких виплат за договорами міжнародного страхування "Зелена картка").

Як повідомлялося, голова правління НБУ Кирило Шевченко анонсував перегляд обмежень в роботі банківської системи України з огляду на її стабільну роботу. Йшлося, втому числі, про послаблення щодо валютообмінних операцій.

Оценка материала:

5.00 / 2
Нацбанк дозволив учасникам страхового ринку купувати іноземну валюту 5.00 5 2
Бізнес / Страхування
23.04.2022 341
Еще материалы раздела «Страхування»