НОВОСТИ ДНЯ: Країна-концтабір: у Зеленського прокоментували примусову мобілізацію колаборантів до окупаційної армії  Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу – експерт  Путін особисто не дозволив своїм військам відступити з Херсона і зіпсував стосунки з командирами – NYT  Заморозки не отступают: в каких областях и когда их ждать  Як уникнути мобілізації в Криму: українцям дали поради  Кремль хоче мобілізувати понад 1 млн росіян. У пріоритеті селяни, - "Медуза"  Синоптик прогнозує заморозки в Україні на вихіднихвсе новости дня
Політика
Україна
06.05.2022 590

Захоплення влади Януковичем: суд дозволив заочне слідство щодо екс-заступника міністра

Печерський районний суд Києва, який розглядає справу про захоплення Віктором Януковичем державної влади в 2010 році, дозволив заочне розслідування відносно одного з колишніх заступників міністра юстиції.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook Офісу генпрокурора.

Повідомляється, що в цій кримінальній справі розслідуються обставини того, у вересні-жовтні 2010 року Янукович незаконно розширив свої повноваження в результаті повернення Конституції України в редакції 1996 року.

За даними слідства, колишній заступник міністра юстиції, ім'я якого не називається, організував публікацію 1 жовтня 2010 року в "Офіційному віснику України" рішення Конституційного суду від 30 вересня 2010 року № 20-рп/2010 і тексту Конституції в редакції 1996 року.

"Рішення суду дає право стороні обвинувачення на проведення досудового розслідування щодо підозрюваного в його відсутність (in absentia). Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Державного бюро розслідувань", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, на початку російського вторгнення в Україну засоби масової інформації поширювали дані про те, що Росія після захоплення Києва планувала повернути Януковича.

В Офісі президента говорили, що такі плани свідчать про тотальне незнання настроїв в Україні.

Оценка материала:

5.00 / 1
Захоплення влади Януковичем: суд дозволив заочне слідство щодо екс-заступника міністра 5.00 5 1
Політика / Україна
06.05.2022 590
Еще материалы раздела «Україна»