Життя та Стиль
Суспільство
Віспа мавп Україні не загрожує: у МОЗ пояснили чому
Шанси поширення мавпячої віспи на території України дуже малі. Оскільки Україна не є транзитною країною для подорожей до країн Африки.
Про це заявив головний санітарний лікар України Ігор Кузін, повідомляє РБК-Україна з посиланням на телемарафон.
За його словами, зараз у світі зареєстровано 258 випадків, це 171 підтверджений і 87 підозрілих.
"Вірус дійсно стабільний, тому він не так швидко мутує, як, наприклад, коронавірус, і протягом досить легке. Набагато легше віспа. Ми зараз знаходимося на етапі готовності і на етапі моніторингу цієї ситуації", - заявив Кузін.
Він підкреслив, що на сьогодні випадків інфікування мавпячою віспою в Україні немає.
"Щоб інфікуватися потрібен тривалий близький контакт з хворою людиною", - заявив Кузін, додавши, що якщо українець інфікується вірусом на території ЄС, він буде перебувати там до моменту повного одужання.
Читайте также
<< Закрыть
Гороскоп на 12 грудня для всіх знаків зодіаку: дні, коли ми будемо вразливими й образливими
Українські креслення для іранської "оборонки": чому індійська BEC націлилась на ДП "Гипрококс"?
Казахстанські правоохоронці розгромили фінансову ОЗУ українців Вадима Гордієвського, Лариси Івченко та Олени Суворової, – ЗМІ



