НОВИНИ ДНЯ: Трамп кидає виклик Путіну, - NYT  Мерц дав оцінку тристороннім переговорам України, США та Росії в ОАЕ  Після морозів йдуть опади: сьогодні буде мокро по всій країні  Скільки електроенергії “з’їдають” ноутбук, роутер і смартфон: реальні цифри  Кремль зазіхає не лише на Донбас: вимоги РФ виходять за межі питання територій - ISW  Зеленський домовився з Трампом про постачання ракет для Patriot: подробиці  Від Ocean Plaza до заводів: Україна пришвидшує продаж санкційного майна росіянвсі новини дня
Бізнес
Економіка
25.05.2022 6652

АЗС України скорегували ціни на автогаз: скільки тепер коштує ним заправитися

Середня вартість на скраплений газ 25 травня у мережах АЗС зросла на 80 коп./л – до 40,15 грн/л.

Заправитися блакитним пальним кожного дня стає дедалі дорожче.

Про свідчать дані щоденного моніторингу роздрібного ринку Консалтингової групи "А-95", передає Enkorr.

Так, на 1,55 грн/л збільшила ціни консолідована мережа "Привату". На її станціях автогаз коштує 39,92-39,95 грн/л. На станціях ОККО і "БРСМ Нафта" автогаз здорожчав на 0,99 грн/л і 1,25 грн/л, до 39,99 і 41,37 грн/л відповідно.

В мережі "Катрал" ціна на автогаз зросла на 0,60 грн/л, до 38,97 грн/л.

Нагадаємо, в Україні наприкінці квітня на АЗС виник дефіцит пального. Для врегулювання ситуації 29 квітня уряд підвищив граничні ціни на бензин та дизельне пальне на 40-43%. 17 травня уряд призупинив цінове регулювання на паливному ринку. За оцінками Кабміну, після цього рішення очікувані граничні ціни на дизельне пальне будуть не вище 58 грн за літр, а ціни на бензин - не вище 52 грн за літр.

Оценка материала:

5.00 / 5
АЗС України скорегували ціни на автогаз: скільки тепер коштує ним заправитися 5.00 5 5
Бізнес / Економіка
25.05.2022 6652
Еще материалы раздела «Економіка»