НОВОСТИ ДНЯ: До України привезли копію листа Карла ХІІ про визнання незалежності Запорізької Січі  Синоптикиня розповіла, коли у більшості регіонів України послабне спека  Пишні й ніжні сирники "як в ресторані" за секретним рецептом української кулінарки  Повітряний бій на Херсонщині: українські літаки вдарили по скупченню ворога і були атаковані ракетами "повітря-повітря"  Грози, град і сильний вітер: де в Україні чекати негоди 5 липня  Військовий облік жінок в Україні: які професії під нього потрапляють і чи зможуть вони виїхати за межі України  У Росії вже немає сил для широкомасштабного наступу, - ГУРвсе новости дня
Бізнес
Нерухомість
26.05.2022 268

Забудовники знову в дії: де активно будують нові житлові комплекси

Ринок нерухомості знову працює, у багатьох областях України триває спорудження новобудов.

У перші місяці війни, з об’єктивних причин, зведення новобудов припинили. Однак станом на кінець травня будівельні роботи активно ведуть у багатьох областях України.

За статистичними даними ресурсу ЛУН, найбільш активно працюють забудовники в центрі та на заході України. Пише "Сьогодні"

У перші місяці війни, з об’єктивних причин, зведення новобудов припинили. Однак станом на кінець травня будівельні роботи активно ведуть у багатьох областях України.

За статистичними даними ресурсу ЛУН, найбільш активно працюють забудовники в центрі та на заході України.

Досі на паузі зведення нових житлових комплексів – у Сумській, Кіровоградській, Миколаївській та Херсонській областях.

При формуванні дослідження враховували лише будівництво житлових комплексів, а не котеджів. Не враховували вже збудовані ЖК, які були в проєкті або по яких зупинили роботи до початку повномасштабного вторгнення.

Найвищі ціни на оренду

Раніше "Сьогодні" розповідали про дослідження ринку оренди квартир. Останнім часом помітне суттєве зростання вартості винайму житла в західних областях та падіння – на півдні країни і в Київській області.

Якщо порівнювати вартість оренди помешкання у травні 2022 року та в жовтні 2021 року, то найбільше зростання на Закарпатті, у Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Стало дорожче орендувати квартири у Львівській, Черкаській, Тернопільській та Вінницькій областях.

Водночас у Житомирі та Харкові вартість оренди не змінилася. У Києві, Київській, Одеській, Херсонській та Миколаївських областях ціни на помешкання пішли в мінус у зв’язку з бойовими діями.

Раніше "Сьогодні" розповідали, скільки коштує купити нову квартиру на Закарпатті та які ціни на нерухомість на первинному ринку на Буковині.

Оценка материала:

5.00 / 2
Забудовники знову в дії: де активно будують нові житлові комплекси 5.00 5 2
Бізнес / Нерухомість
26.05.2022 268
Еще материалы раздела «Нерухомість»