НОВОСТИ ДНЯ: Путін робить все, щоб перевершити у фашизмі Муссоліні - The Washington Post   Земля віддаляється від Сонця: чи варто хвилюватися жителям планети  Заводи Росії зупиняються: авто за смерть сина вже не купити, а за щоденник треба заплатити майже на 300% більше  "ЗСУ готові гідно дати відсіч окупантам": військовий експерт розповів про тактику на Херсонщині  Рада може запровадити податок на купівлю валюти: в НБУ оцінили, як це вплине на інфляцію  "Щоб піти ва-банк": експерт пояснив, чому окупанти концентрують зусилля на Миколаївщині  В Україні знімуть майже все обмеження на фондовому ринку, введені з початку війнивсе новости дня
Життя та Стиль
Автоклуб
09.06.2022 650

Чому на заправках не можна наливати паливо в пластикові каністри: названо наслідки

Під час війни виник дефіцит палива. Часто на АЗС автомобілісти намагаються якомога більше придбати пального, що наливають його навіть у пластикові каністри.

_pixabay_com_198_650x410_09.06.22

Однак у пластикову тару наливати паливо заборонено. Які можуть бути наслідки - пише rbc.ua.

 

Чому заборонено наливати у пластикову тару

Часто на заправках можна побачити оголошення, що "у пластикові каністри пальне не відпускається".

Також навіть якщо ви нічого такого на дверях і стінах не виявили, то вам можуть відмовити усно. Касири або працівники АЗС пояснюють заборону по різному.

Вони можуть розповідати про їдке пальне, що розчиняє пластик, або ж про високий тиск парів бензину, який створює загрозу розриву тари. Це справді так, якщо йдеться про пляшку з води, яка виготовлена з харчового пластику.

Часто автомобілісти кажуть, що відмова наливати у пластикові каністри, це черговий привід для обману. Така тара найчастіше прозора, тому в ній легше виявити недолив або визначити на око неякісне паливо.

Однак, головною причиною заборони є те, що пластик має властивість накопичувати статичну електрику. Іскра може утворитися при терті горючої рідини об стінки пластикової тари, що стає причиною займання.

Окрім того, зараз у продажу можна знайти каністри, виготовлені зі спеціального пластику, адаптованого під зберігання палива, про що свідчить відповідний підтверджуючий напис.

Оценка материала:

5.00 / 2
Чому на заправках не можна наливати паливо в пластикові каністри: названо наслідки 5.00 5 2
Життя та Стиль / Автоклуб
09.06.2022 650
Еще материалы раздела «Автоклуб»