НОВОСТИ ДНЯ: "Хочу бути тут до перемоги України": ексучасник мафії "Якудза" майже рік воює в лавах ЗСУ  "Український рій імені Руста". Данілов анонсував появу в України дронів з дальністю 3 тисячі км  Рецепт вареників із яблуками та корицею  В Єгипті археологи знайшли дві тисячі баранячих голів  ДПСУ заявила про примусове повернення всіх ухилянтів з-за кордону: адвокат пояснив, чи це можливо  Росія не має ресурсів для нападу на Молдову – у НАТО пояснили чому  Десерт із повидла: надзвичайно смачно та простовсе новости дня
Політика
Світ
10.06.2022 734

"На нашу долю теж випало повертати": Путін порівняв себе з Петром I

Президент Росії Володимир Путін заявив, що мета держави зараз – "повернення" територій. Голова Кремля також порівняв події 2022 року з часами Петра I.

Водночас російський диктатор не згадав у цьому контексті війну проти України. Пише ТСН. 

Про це пишуть засоби масової пропаганди РФ 9 червня.

"Те, що нам доводиться захищати себе, боротися за це, то це очевидна річ. Ось зараз ми були на виставці, присвяченій 350-річчю Петра I. Майже нічого не змінилося. Дивно! Якось приходиш до цього розуміння. Петро I Північну війну 21 рік вів... Здавалося б там, воював зі Швецією, щось відторгав... Нічого не відторгав! Він повертав! Так і є!" – заявив Путін.

"Там, де Петербург заснований – він колись заклав нову столицю, жодна з країн Європи не визнавала цю територію за Росією, всі визнавали її за Швецією. А там споконвіку поряд з фіно-угорськими народами жили слов'яни, причому територія перебувала під контролем Російської держави. Те саме і в західному напрямку. Це стосується Нарви – його перших походів. Чого він поліз туди? Повертав. І зміцнював. Ось що робив", – додав президент РФ.

"Ну, зважаючи на все, на нашу долю теж, значить, випало повертати і зміцнювати", – резюмував він, широко посміхаючись.

Оценка материала:

5.00 / 1
"На нашу долю теж випало повертати": Путін порівняв себе з Петром I 5.00 5 1
Політика / Світ
10.06.2022 734
Еще материалы раздела «Світ»