НОВОСТИ ДНЯ: В Україні заборонили вмикати музику у громадському транспорті: що загрожує порушникам  Останні доступні резерви Росії: через обвал юаня країна втратила $10 млрд  Розколота крижана кора: зонд NASA показав поверхню супутника Юпітера  Путін лише за 2 тижні припустився одразу 5 смертоносних помилок – Піонтковський  До Києва прийшло "бабине літо". Кліматологи розповіли, як довго воно триватиме  Вчені з'ясували, скільки в галактиці існує схожих на Землю планет  Посвідчення водія знову можна відновити онлайн: як це зробитивсе новости дня
Політика
Україна
10.06.2022 399

Лепс, Дюжев, Майданов і Жасмін: російські артисти-путіністи приїхали з концертами до "ДНР"

Російські артисти-путіністи останнім часом активно приїжджають до окупований Росією українських територій.

e6bb26fa89df9f96f3afc436234453d6_10.06.22

Зокрема, 9 травня, у низці міст та селищ Донецької області відбудуться концерти артистів з країни-агресорки РФ. Пише ТСН. 

Як зазначає пропагандистське видання так званої "ДНР", заходи відбудуться в рамках фестивалю "Дні Росії на Донбасі".

Так, концерт має відбутися у Володарському, де виступлять Ольга Кормухіна, Жасмін, Аскар Абдразаков.

Також відповідний захід буде у Новоазовську, де будуть присутні артисти-путіністи Дмитро Дюжев, Віктор Рибін, Наталія Сенчукова, Родіон Газманов.

Концерти будуть у Кіровському, де виступатимуть Дмитро Пєвцов, Зоря, Олег Шаумаров, Григорій Лепс, у Шахтарську, де будуть присутні Олександр Маршал, Анастасія Макєєва, Денис Майданов. А також у Сніжному виступатимуть Сергій Маховіков, Аглая Шиловська, Руслан Алехно.

Нагадаємо, нещодавно до "ДНР" приїжджали Лариса Доліна, Дмитро Дюжев та Григорій Лепс. Вони виступали виступали на так званому "Дню республіки".

Оценка материала:

5.00 / 2
Лепс, Дюжев, Майданов і Жасмін: російські артисти-путіністи приїхали з концертами до "ДНР" 5.00 5 2
Політика / Україна
10.06.2022 399
Еще материалы раздела «Україна»