НОВОСТИ ДНЯ: Опади та грози оминуть багато областей: прогноз погоди в Україні на 28 травня  Американський генерал висловився про контрнаступ ЗСУ та провали окупантів  Бризолі з м'ясним фаршем, маринованими огірками та сиром: рецепт французької закуски  В Україні 28 травня подекуди дощі та грози, вдень прогріє до +26°  Пошкодження корабля РФ "Іван Хурс": пропагандистам примарився "британський і американський слід"  Захід розглядає сценарій приймання частини України до НАТО – NYT  Спека буде рекордною: народний синоптик дав детальний прогноз на літовсе новости дня
Бізнес
Економіка
11.06.2022 593

Ті, хто захищає, і ті, хто працює на захист: Зеленський - про нову економічну доктрину

Зеленський запевнив, що в Україні більше не буде тіньової частини економічного життя.

Президент Володимир Зеленський розповів, якою буде економічна політика України під час війни і після повернення миру.

Про це глава держава сказав у своєму традиційному відеозверненні у ніч проти 10 червня. Пише ТСН. 

Він закликав українців звикати до того, що у суспільстві можуть бути тільки дві частини: ті, хто захищає нашу незалежність, і ті, хто працює так, щоб забезпечити цей захист.

Президент вважає, що це не питання тієї чи іншої економічної доктрини, чи тієї чи іншої політичної позиції.

"Ми просто не можемо собі дозволити, щоб у країні залишалася тіньова частина економічного життя. Я розумію, що у частині наших регіонів зараз будь-яка економічна активність – офіційна чи неофіційна – є питанням виживання.

Якщо ми говоримо про нормальне, стабільне й міцне життя суспільства, роботу держави, про нашу оборону, то маємо розуміти: є ті, хто служить, і є ті, хто забезпечує своєю роботою тих, хто служить", – сказав Зеленський.

За його словами, йдеться про офіційну зайнятість, сплату податків, максимальне розширення економічних можливостей в Україні на легальному ґрунті і повну модернізацію державних інституцій.

"Всі, хто працює в українській політиці, хто впливає на суспільну дискусію, мають усвідомити, що тіньового у нашій країні більше не буде", – запевнив президент.

Оценка материала:

5.00 / 2
Ті, хто захищає, і ті, хто працює на захист: Зеленський - про нову економічну доктрину 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
11.06.2022 593
Еще материалы раздела «Економіка»