НОВИНИ ДНЯ: Найпростіший рецепт м’яких імбирних пряників для різдвяного настрою  "Репараційний кредит": Бельгія вимагає від ЄС "автономних" гарантій, - ЗМІ  Путін осоромився в Ашхабаді - не зміг вимовити прізвище президента Туркменістану   Україна запускає закупівлі для армії по-новому: що зміниться у 2026 році  "Мирний" план Трампа: чи покарають російських окупантів за злочини проти України  Каллас: 210 млрд євро активів РФ залишаться замороженими до репарацій для України  Гороскоп на 2026 рік для всіх знаків зодіаку: новий етап, потужні зміни та ясність після хаосу – життя ніколи не буде таким, як ранішевсі новини дня
Бізнес
Економіка
13.06.2022 627

Понад 31 тисячу підприємств зареєстрували українці за три місяці війни, - Мінцифри

31 266 підприємств зареєстрували в Україні від початку повномасштабного вторгнення РФ.

Про це повідомили в Міністерстві цифрової трансформації.

З цієї кількості понад 26 тисяч - ФОПи. Найчастіше новий бізнес реєстрували у Львівській, Дніпропетровській областях та Києві.

Серед найпопулярніших секторів:

  • комп'ютерне програмування;

  • роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах (переважно харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами).

"Також українські компанії активно користуються програмою підтримки з релокації бізнесу. Заявку на релокацію бізнесу подали вже 1568 підприємств, 503 з яких вже переїжджають", - повідомили в Мінцифри.

У відомстві зазначили, що для підтримки підприємців переформатували проєкт Дія.Бізнес.

Оценка материала:

5.00 / 1
Понад 31 тисячу підприємств зареєстрували українці за три місяці війни, - Мінцифри 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
13.06.2022 627
Еще материалы раздела «Економіка»