НОВОСТИ ДНЯ: Путін робить все, щоб перевершити у фашизмі Муссоліні - The Washington Post   Земля віддаляється від Сонця: чи варто хвилюватися жителям планети  Заводи Росії зупиняються: авто за смерть сина вже не купити, а за щоденник треба заплатити майже на 300% більше  "ЗСУ готові гідно дати відсіч окупантам": військовий експерт розповів про тактику на Херсонщині  Рада може запровадити податок на купівлю валюти: в НБУ оцінили, як це вплине на інфляцію  "Щоб піти ва-банк": експерт пояснив, чому окупанти концентрують зусилля на Миколаївщині  В Україні знімуть майже все обмеження на фондовому ринку, введені з початку війнивсе новости дня
Життя та Стиль
Автоклуб
15.06.2022 2433

Українське посвідчення водія адаптоване до документів ЄС: що це означає

Українські водійські права прирівняли до стандартів Європейського Союзу.

b87be0bdfb3cd56a57bfc834ec60901f_15.06.22

Так, наразі замість піктограм (наприклад, окуляри) на посвідченні водія розміщені коди, що теж використовуються в європейському водійському. Пише ТСН. 

Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС у Facebook.

Окрім того, також у посвідченнях водія є відмітка про складання практичного іспиту на авто з автоматичною коробкою передач у вигляді коду "78".

"Ми всі боремося за життя в європейській вільній Україні, де поважають вибір кожного, де захищені громадяни, де головне люди, де державні органи працюють на покращення життя кожного без винятків.

Тому якщо ви хочете мати європейський документ, обмінюйте своє старе посвідчення у сервісних центрах МВС", - йдеться в повідомленні.

Для обміну водійського посвідчення потрібні такі документи:

  • паспорт;
  • копія ІПН;
  • старі водійські права.

Оценка материала:

5.00 / 3
Українське посвідчення водія адаптоване до документів ЄС: що це означає 5.00 5 3
Життя та Стиль / Автоклуб
15.06.2022 2433
Еще материалы раздела «Автоклуб»