НОВОСТИ ДНЯ: Росія полює в Україні на західну зброю, але не може влучити – Reuters  Епіфаній просить Кабмін передати ПЦУ один із храмів Києво-Печерської Лаври  Кремль планує підрив житлових будинків у Мозирі, щоб втягнути Білорусь у війну проти України – розвідка  Навчальний рік у закладах освіти збираються почати очно, але є умови – ОП  Вчені розкрили ще одну загадку Стоунхенджа  Знову нестерпна спека: коли і де в Україні температура сягне 38°  Крах для Лукашенка, повстання та бунт: Самусь розповів, що чекає на Білорусь у разі вторгнення до Українивсе новости дня
Життя та Стиль
Столиця
17.06.2022 766

У Києві заборонили піротехніку та гучну музику: опубліковано документ

В умовах широкомасштабної збройної агресії РФ на території України та очікування ракетних ударів, недотримання режиму тиші негативно впливає на психоемоційний стан мешканців Києва.

Голова Київської міської військової адміністрації Микола Жирнов заборонив у столиці використання піротехнічних виробів та гучну музику й співи. Пише ТСН. 

Про це КМВА повідомляє у Телеграмі.

Жирнов видав окреме доручення про дотримання режиму тиші. У дорученні йдеться, зокрема, про заборону видовищ із використанням піротехнічних виробів на території столиці, а також гучного співу, трансляції розважальної музики з використанням звуковідтворювальної апаратури та іншими гучномовними установками.

Як ідеться в документі, в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації на території України та очікування ракетних ударів недотримання режиму тиші негативно впливає на психоемоційний стан жителів Києва.

Оценка материала:

5.00 / 3
У Києві заборонили піротехніку та гучну музику: опубліковано документ 5.00 5 3
Життя та Стиль / Столиця
17.06.2022 766
Еще материалы раздела «Столиця»