НОВОСТИ ДНЯ: Обіцяли війну по телевізору, а не окопи: росіяни розповіли, чому вони виїхали з РФ після оголошення мобілізації  "Понаїхали. Бішкек не гумовий": жителі Казахстану та Киргизстану в TikTok показують, як готуються зустріти росіян  Україну в неділю прогріє до +20°, переважно без опадів  "Гарматне м'ясо": колишній президент Монголії закликав росіян не йти на війну проти України  Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу – експерт  Путін особисто не дозволив своїм військам відступити з Херсона і зіпсував стосунки з командирами – NYT  Заморозки не отступают: в каких областях и когда их ждатьвсе новости дня
Життя та Стиль
Столиця
17.06.2022 935

У Києві заборонили піротехніку та гучну музику: опубліковано документ

В умовах широкомасштабної збройної агресії РФ на території України та очікування ракетних ударів, недотримання режиму тиші негативно впливає на психоемоційний стан мешканців Києва.

Голова Київської міської військової адміністрації Микола Жирнов заборонив у столиці використання піротехнічних виробів та гучну музику й співи. Пише ТСН. 

Про це КМВА повідомляє у Телеграмі.

Жирнов видав окреме доручення про дотримання режиму тиші. У дорученні йдеться, зокрема, про заборону видовищ із використанням піротехнічних виробів на території столиці, а також гучного співу, трансляції розважальної музики з використанням звуковідтворювальної апаратури та іншими гучномовними установками.

Як ідеться в документі, в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації на території України та очікування ракетних ударів недотримання режиму тиші негативно впливає на психоемоційний стан жителів Києва.

Оценка материала:

5.00 / 3
У Києві заборонили піротехніку та гучну музику: опубліковано документ 5.00 5 3
Життя та Стиль / Столиця
17.06.2022 935
Еще материалы раздела «Столиця»