НОВОСТИ ДНЯ: Зеленський присвоїв ім’я корвету, що будують в Туреччині для України  П'ятниця буде доволі теплою: прогноз погоди в Україні на Спаса, 19 серпня  Доноси вийшли на новий рівень: у Росії чоловік сам на себе написав заяву, бо він проти війни з Україною   Чи буде покарання для жінок, які не стануть на військовий облік до 1 жовтня: пояснив депутат  Християни східного обряду святкують Яблучний Спас  Прогноз погоди на вихідні 20–21 серпня: спека трохи спаде, місцями дощі  Очищення ложок та виделок із нержавілої сталі: корисна хитрість господиньвсе новости дня
Політика
Україна
22.06.2022 295

ЗСУ майже повністю знищили "еліту" армії РФ, яку готували для протидії НАТО – СБУ

Українські захисники знищили "елітні" підрозділи західного воєнного округу РФ, а вціліли лише ті військові, хто відмовився наступати на Україну.

Про свідчать дані перехоплення телефонної розмови російського окупанта, опубліковане СБУ

У телефонній розмові окупант розповідає своїй дружині про втрати РФ. Його підрозділ перебуває на Харківщині.

"Западного округа уже нет, потому что он весь в России, отказники. Мимо меня одни "восточники" мотаются, потому что "западников" уже почти нету. Вся техника подбита, то башня не работает, то еще что-то не работает…То колеса пробиты, то еще что-то… А так, на передок чисто добровольцы едут и все", – розповідає окупант.

До західного військового округу РФ входять, у тому числі, Москва і Санкт-Петербург.

Зазначається, що у його складі – "військова еліта", яку готували до протидії силам НАТО, але чимало офіцерів загинули, водіїв не вистачає, а величезні сили піхоти використовуються як "живе м’ясо".

Оценка материала:

5.00 / 2
ЗСУ майже повністю знищили "еліту" армії РФ, яку готували для протидії НАТО – СБУ 5.00 5 2
Політика / Україна
22.06.2022 295
Еще материалы раздела «Україна»