НОВОСТИ ДНЯ: Росія полює в Україні на західну зброю, але не може влучити – Reuters  Епіфаній просить Кабмін передати ПЦУ один із храмів Києво-Печерської Лаври  Кремль планує підрив житлових будинків у Мозирі, щоб втягнути Білорусь у війну проти України – розвідка  Навчальний рік у закладах освіти збираються почати очно, але є умови – ОП  Вчені розкрили ще одну загадку Стоунхенджа  Знову нестерпна спека: коли і де в Україні температура сягне 38°  Крах для Лукашенка, повстання та бунт: Самусь розповів, що чекає на Білорусь у разі вторгнення до Українивсе новости дня
Політика
Україна
23.06.2022 211

Власники російського букмекера 1xBET та «сірий кардинал» КРАЇЛ Борис Баум потрапили на «Миротворець»

Троє росіян (кінцеві бенефіціари російського 1XBet), які зараз проживають на Кіпрі, і Борис Баум, який в умовах війни допоміг їм отримати ліцензію на діяльність в Україні, потрапили на «Миротворець». Раніше вони стали фігурантами скандалу із видачею 1XBet ліцензії в Україні.

Кінцеві власники букмекерської корпорації з російським корінням 1XBet Роман Семіохін, Сергій Каршков та Дмитро Казорін, а також Борис Баум з української Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАЇЛ) потрапили до реєстру сайту «Миротворець». Пише prm.ua.

Про свідчать дані самого сайта.

Bez-imeni-3_23.06.22_1_1

2-1_23.06.22_2_2

3_23.06.22_3_3

4_23.06.22_4_4

Бенефіціарів 1XBet звинуватили у фінансуванні російської військової агресії та тероризму, а Баума – у свідомій участі у дестабілізації фінансово-економічної ситуації в Україні. Крім того, всіх чотирьох звинуватили відмивання злочинних грошей.

Згідно з розслідуванням волонтерської ініціативи InformNapalm, 1XBet, незважаючи на своє походження, легалізувалася в Україні, в розпал російсько-української війни вже після 24 лютого.

InformNapalm звинуватив у лобіюванні 1XBet Бориса Баума, – першого заступника голови консультаційно-експертної ради Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАЇЛ), якого розслідувачі називають сірим кардиналом азартних ігор в Україні.

Розслідувачі також встановили зв'язок Баума з великим російським політиком та бізнесменом – заступником голови Держдуми РФ та спецпредставником Володимира Путіна Олександром Бабаковим.

Оценка материала:

5.00 / 2
Власники російського букмекера 1xBET та «сірий кардинал» КРАЇЛ Борис Баум потрапили на «Миротворець» 5.00 5 2
Політика / Україна
23.06.2022 211
Еще материалы раздела «Україна»