НОВИНИ ДНЯ: Як обробити город від шкідників у червні, на що звернути увагу  США хотіли б повернути санкції на російську нафту, - Рубіо  Одна помилка, яка може зіпсувати врожай: як правильно обрізати помідори  Загадка восьмого континенту: вчені виявили гігантський затонулий світ на дні океану  Чим підживити баклажани: покрокова схема для високого врожаю  Один знак отримає несподівану перевагу, інший — змушений буде переглянути свої очікування: рунічний прогноз на 3 червня 2026 року  Як правильно поливати троянди, щоб вони квітнули все літо: головні правила доглядувсі новини дня
Життя та Стиль
Столиця
02.07.2022 1438

У Києві хочуть заборонити публічно використовувати російськомовні книги, фільми та музику

У столиці планують встановити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту. Йдеться про пісні, книги та фільми.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на пресслужбу Київської міської ради.

Депутати пояснюють, що мораторій допоможе захистити український інформаційний простір від гібридних впливів Росії, яка намагається знищити ідентичність українців, національну культуру, традиції, звичаї та історію.

"Необхідно заборонити публічне використання та демонстрацію російськомовного культурного продукту. Зокрема, це - російські книги, художні альбоми, аудіовізуальні твори, аудіопродукція, твори та документи на новітніх носіях інформації, вистави, концерти, культурно-освітні послуги", - заявив депутат Київради Вадим Васильчук.

Планується, що мораторій на російськомовні продукти у Києві буде діяти до повного звільнення України від окупантів.

Нагадаємо, раніше Верховна рада підтримала законопроєкт щодо заборони російської музики в громадських місцях та медіа.

Оценка материала:

3.00 / 2
У Києві хочуть заборонити публічно використовувати російськомовні книги, фільми та музику 3.00 5 2
Життя та Стиль / Столиця
02.07.2022 1438
Еще материалы раздела «Столиця»