НОВИНИ ДНЯ: Справи цих знаків Зодіаку різко підуть вгору в червні: кому забезпечено прорив  У РФ заговорили про кінець війни без “перемоги”: чому Путін не може вибратися з власної пастки  Епіфаній, Онуфрій чи Папа Римський? Кому з лідерів церков довіряють українці  Економічний "шторм" у РФ: Путін перед вибором — кінець війни чи крах  "Тушіть Пітєр": "Мадяр" потролив пожежу на нафтотерміналі перед форумом Путіна  У РФ позбуваються "непотрібних спеціальностей" та закликають молодь йти в армію  Не тільки Мельник. Кого ще з історичних діячів перепоховають на військовому кладовищівсі новини дня
Політика
Світ
02.07.2022 1481

Білоруський опозиціонер розповів, що змусить його співгромадян вийти на вулиці з протестами

На сьогодні білоруси, які перебувають в опозиції до влади, навряд чи готові вийти з протестами на вулиці. Водночас є шанс, що на бік громадян та на бік України перейдуть білоруські силовики.

Наразі громадяни Білорусі демонструють свій протест, саботуючи роботу. Пише ТСН. 

Про це в ефірі ТСН розповів білоруський опозиціонер Франак Вячорка.

"Протест – це як пожежа на торфовищах. Протест триває і у відкритій формі, і відверто вже на підприємствах відбувається саботаж, і люди просто перестають працювати. "Белаз" – вони самоскиду не продали там жодного, і працівники просто саботують цю роботу", – розповів Вячорка.

"Чи готові на вихід на вулицю? Зараз ні. Але я думаю, слабкість Путіна або відчуття, що Путін програє – воно може вивести людей, може змінити цей статус-кво. Я би чекав зараз скоріше не виходу людей на вулицю, а якийсь гучний перехід чи силовиків, чи номенклатурників на бік людей, на бік України, проти Лукашенка", – зауважив опозиціонер.

Він також звернув увагу на той факт, що багато лукашенківських олігархів виїхали з Білорусі.

"Рятуються. Розуміють, що недовго залишилося їм, недовго залишилося Лукашенку", – сказав Вячорка.

"Я вірю в те, що лукашенківська диктатура впаде раніше, ніж путінський режим. Що не треба чекати на путінський режим. Але теж сподіваюся, що перемога України буде набагато швидше, ніж багатьом політикам Заходу здається", – наголосив політик.

Оценка материала:

5.00 / 2
Білоруський опозиціонер розповів, що змусить його співгромадян вийти на вулиці з протестами 5.00 5 2
Політика / Світ
02.07.2022 1481
Еще материалы раздела «Світ»