НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
06.07.2022 526

На Закарпатті туристам заборонили в'їжджати у ліси

Рада оборони області прийняла рішення заборонити громадянам в’їжджати в ліси. Як пояснили в ОВА, йдеться про авто та іншу самохідну техніку, окрім транзитних шляхів.

Про це повідомили на сайті Закарпатської ОВА.

Заборона пов'язана із пожежами - майже щодня закарпатські рятувальники приборкують вогонь у природних екосистемах, які виникають здебільшого через високу температуру повітря або людську необережність чи недбалість.

Відтак, щоб не допустити масових загорянь у лісах, у регіоні заборонили в’їжджати у ліси.

В ОВА звертають увагу, що рішення Ради є обов’язковим для виконання місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, які розташовані на території області, громадянами.

Як раніше повідомлялося, у березні на Закарпатті заборонили відвідування лісів - заборону скасували у травні.

Наразі на полонинах на Закарпатті достигла чорниця, збиранням ягід заробляють на життя багато людей в гірських районах, де немає роботи. Зазвичай робітників підвозять та звозять до полонини на транспорті.

Оценка материала:

5.00 / 2
На Закарпатті туристам заборонили в'їжджати у ліси 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
06.07.2022 526
Еще материалы раздела «Суспільство»