НОВОСТИ ДНЯ: Скільки років Росія ще зможе воювати в Україні: непередбачувана відповідь експерта  Резніков зробив важливу заяву щодо оголошення додаткової мобілізації  Народний синоптик прогнозує зміну погоди в Україні: коли та на що чекати  Поліція нагадала водіям про важливе правило з 1 жовтня  У Зеленського назвали "фрік-шоу" російську анексію територій України  "Залишитися може половина". Які плани біженців у Польщі, Чехії та Румунії  Останній день місяця порадує теплом: прогноз погоди в Україні на п'ятницю, 30 вереснявсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
09.07.2022 7436

Перевіряємо свіжість яєць за 1 секунду: "бабусин" метод

Свіжість курячих яєць можна перевірити миттєво, при цьому навіть їх не розбиваючи. Саме так робили наші бабусі, аби уникнути прикрощів, коли в тісто чи на сковороду розбивається трохи зіпсоване яйце.

Про це пише Sante Plus. Пише rbc.ua.

Нині ми можемо подивитися термін зберігання на упаковці і бути спокійними. Як правило, термін споживання не перевищує 28 днів після дня знесення. Якщо ж ви купили домашнє яйце на ринку, можете потрапити на трохи несвіже, або й зовсім зіпсоване. А це вже - біда, бо запах тухлого яйця ні з чим не зрівняти.

"Бабусин метод" контролю якості

Просто занурте сире яйце у воду. Якщо яйце залишилося на дні ємності, його можна вживати сміливо. Якщо яйце плаває всередині і стоїть вертикально, його потрібно з’їсти в першу чергу.

Якщо яйце спливає на поверхню, це означає, що його не можна їсти. Викидайте продукт негайно!

Розбийте яйце, щоб точно впевнитися

Якщо ви сміливі - розбивайте. Несвіже яйце матиме інший відтінок чи навіть колір: синій, рожевий, зелений або чорний.

Найдивовижніший трюк - послухайте яйце

Маловідома техніка дозволяє одним рухом визначити яйце, термін придатності якого закінчився. Просто струсіть яйце біля вуха. Якщо яйце створює внутрішній шум, звук бризок або звук, наче воно рухається всередині шкаралупи, таке яйце не можна їсти.

Якщо підозрілого звуку не буде виявлено, ви можете спокійно приступати до приготування страви на основі яєць.

Оценка материала:

5.00 / 4
Перевіряємо свіжість яєць за 1 секунду: "бабусин" метод 5.00 5 4
Життя та Стиль / Суспільство
09.07.2022 7436
Еще материалы раздела «Суспільство»